fbpx
Україна
Сьогодні про дату переломного моменту війни між Росією і Україною та її завершення заговорили всюди. Це досить скоро – інформація від першоджерела: “В результаті ми відновимо українську владу на всіх наших територіях, які ми втратили, включаючи Донбас і Крим”

Сьогодні про дату переломного моменту війни між Росією і Україною заговорили всюди. Першоджерело цієї інформації – Кирило Буданов, начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України.

▪ Начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України розповів, що війна з росією досягне перелому до середини серпня і завершиться до кінця року.

▪ В ексклюзивному інтерв’ю “Sky News” генерал-майор Кирило Буданов також заявив, що в росії вже триває переворот з метою усунення володимира путіна, а російський лідер серйозно хворий.

“Більшість активних бойових дій буде завершено до кінця цього року. В результаті ми відновимо українську владу на всіх наших територіях, які ми втратили, включаючи Донбас і Крим”, – заявив генерал-майор Кирило Буданов.

▪ За його словами, росія зазнає у війні величезних втрат, а воєнна розвідка України дізнається про плани кремля, щойно вони починають складатися.

“Ми воюємо з росією вже вісім років, і можна сказати, що ця широко розрекламована російська влада – це міф. Це орда людей зі зброєю” – підсумував керівник воєнної розвідки України.

Слава Україні і ЗСУ!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел, Ibilingua.com.