fbpx
Breaking News
– Не працюєш – тримайся за чоловіка щосили! Розлучення вона захотіла, треба ж! Не маючи за душею ні гроша, без роботи і з двома дітьми!
– Коли ти вже купиш нову сковорідку ?? – кричала мені мама в трубку, поки я лежала в палаті, куди мене тільки що привезли на швидкій
В моїй сім’ї живе три солодкоїжки. І я люблю балувати їх чимось оригінальним. Цей пляцок настільки смачний, що хочеться його готувати знову і знову
25 хитрощів на кухні: має знати кожна господиня! Ви будете здивовані, як легко і просто станете справлятися навіть з найскладнішими завданнями на кухні!
На весіллі мама мого чоловіка підвела до нас двох діток, близнюків рочків по чотири, і сказала: «Це вам, діти, мій весільний подарунок. А ти, доню – звернулася вона до мене, – якщо полюбиш цих діток, зможеш бути гарною матір’ю і вашим з Дмитром майбутнім діткам. Злагоди та любові вам!» А я ж взагалі не хочу мати дітей!
Україна
Сьогодні в Україні буде мокрий сніг: синоптик озвучила неприємний прогноз

Сьогодні в Україні очікується погіршення погодних умов, місцями пройдуть дощі і навіть мокрий сніг. Однак потепління прийде вже в кінці тижня. Про це повідомила в Facebook синоптик Наталія Діденко.

Погоду в Україні сьогодні буде визначати атмосферний фронт, який і буде причиною хмарності і невеликих дощів на Заході і Півночі України.

Читайте також: ФІЛІППОВА КАНИТЕЛЬ 24 ЖОВТНЯ: ПОВІР’Я ТА ПРИКМЕТИ І ЩО ПОТРІБНО ЗРОБИТИ В ЦЕЙ ДЕНЬ

А циклон з північного заходу Європи принесе в Україну дощі, на заході – з мокрим снігом; плюс сильний вітер, у західних областях – дуже сильний.

“У середу до мокрого і вітряному станом приєднається ще й подальше похолодання.

Температура повітря протягом дня на заході, півночі та в Вінницькій області складе 4-9 градусів. У центральних областях 6-11 градусів. На сході та півдні 9-14 градусів” , – написала Діденко.

Зачепить циклон і Київ з дощами і сильним вітром, а температура буде всього 6-8 градусів тепла.

Чи зміниться погода на вихідних: поменшає опадів, а сонця побільшає і відчутно потеплішає на всій території країни.

Джерело.

Related Post

facebook