fbpx
Breaking News
Обов’язково зранку читайте ці дві коротенькі, але дуже важливі молитви за сина і дочку, щоб захистити своїх дітей від усіх бід та негараздів!
– Що ти за дружина? Навіщо ти його відпускаєш? Хіба себе так поводять? Дружина повинна бути поруч зі своїм чоловіком і в горі і в радості. Я жодного разу за двадцять вісім років  твого батька не залишила!
Хочеш дитину? Прекрасно! Я погоджуюсь! Але тільки тоді, коли ти купеш мені квартиру! Нехай невелика, але чисто на моє ім’я  і певна сума на рахунку
Не така! Ще в 5 років, мама відмовилася від дівчинки, виїхавши з чоловіком за кордон в пошуках кращого життя
Вперше я приготувала цю закуску на свій день народження! Її гості оцінили найвищим балом, і знакла зі столу вона першою! Тому хочу поділитися знахідкою з вами, щоб ви здивували всіх своїх друзів, рідних і знайомих цією приголомшливою ​​смакотою!
Події
Спалах кopy зафіксовано на Прикарпатті: в одному з сіл оголосили карантин

Спалах кopy на Прикарпатті – медики зафіксували близько півсотні випадків зaxвopювання.

У селі Петранка на карантин закрили цілу школу: там захворіли 20% учнів.

Попередньо вимушені канікули триватимуть до 16 жовтня. У разі необхідності карантин продовжать, але нових випадків за останні кілька днів в селі не фіксували.

“Першого жовтня не було 30 дітей, другого жовтня – 33, і вже в середу з санстанції з Госпродпотреблужби надійшов лист, що вони рекомендують зупинити навчальний процес у зв’язку з епідемічною ситуацією”, – розповіла директор Петранковской загальноосвітньої школи I-III ступенів Жанна Перепічка.

Читайте також: ПЛАКАЛА І БЛАГАЛА ПРО ДОПОМОГУ: 6-РІЧНУ ДІВЧИНКУ ВРЯТУВАЛИ З РУК ГУЛЯЩОЇ ГOPE-МАТЕРІ

“Може, поодинокі ще будуть якісь випадки, але вже, слава Богу, немає такої масовості, як було досі”, – зазначив завідувач амбулаторії загальної практики сімейної медицини Петранка Богдан Ониськів.

Джерело.

Related Post

facebook