fbpx
Breaking News
Думала-гадала, що б такого приготувати на вечерю. І тут попадається мені рецепт в інтернеті. Я приготувала! Дівчатка, це щось!
Мобільний холодив вухо, вітер жбурляв в обличчя снігову крихту, розмова не закінчувався, не дивно, що неpви дівчини здали. – Мамо, вибач, не можу більше говорити. Подзвоню завтра. Все, бувай! Кіра відключила смартфон і раптова думка обдала її холодом, в порівнянні з яким вітер їй здався легким бризом
Якщо ви, ще не готували ці картопляні млинці – не зволікайте! Це дуже смачно! Мої діточки їх просто обожнюють, тому готую їх дуже часто!
Мій зять “солодкоїжка”, тому коли він з дочкою приїжджає, я завжди стараюсь приготувати щось смачне. Цей шоколадний торт просто знахідка. А готується легко та швидко!
Свята і вихідні в лютому-2020. Скільки свят і додаткових вихідних днів очікується? Працюватимемо всього 20 днів.
Суспільство
Спробували пояснити, за які заслуги такі великі зарплати, але вийшло, по-моєму, так собі: “Слуги народу” виправдовуються за позахмарні оклади держчиновників і нардепів…

У зв’язку із індексацією після підвищення соцстандартів зарплату народним депутатам ВР підняли в середньому з 38−39 тисяч – до 42 тисяч гривень – у «Слузі народу» пояснили, чому та на скільки підняли зарплати нардепам, передає UA.NEVS. 

Зокрема, про це розповіла Радіо НВ замголови парламентської фракції “Слуга народу” Євгенія Кравчук.

Фактично збільшиться зарплата лише у зв’язку зі збільшенням прожиткового мінімуму – це індексація, це навіть не збільшення. І збільшиться вона на кілька тисяч гривень – в середньому це десь 42 тисячі гривень на місяць (якщо це член комітету, не голова, бо там трошки більше). А була 38−39 тисяч.

При цьому вона вважає такий розмір зарплати народних депутатів наразі достатнім.

Раніше спікер парламенту Дмитро Разумков заявляв, що народним депутатам підвищили зарплати всього на 3 тисячі. Що стосується величезних окладів держчиновників, то тут він пообіцяв розібратися.

Також стало відомо, що чутку про підвищення зарплат нардепів до 100 тисяч запустив екс-міністр Розенко.

Раніше міністр інфраструктури Владислав Криклій заявив, що отримує близько 40 тис гривень на місяць.

При цьому у керівників «Укрзалізниці» вона «у 20-30 разів більша».

Тим часом середня зарплата офіційно влаштованого працівника зменшилася на 0,4% і склала 10 679 гривень (станом на листопад).

Зарплата Генпрокурора зросла з 37 000 до 93 648 гривень. Посадовий оклад першого заступника Генпрокурора підвищено з 34 000 до 89 326 гривень, а заступник Генпрокурора буде отримувати 86 445 замість 32 000 гривень.

Заступник генерального директора з питань взаємодії із органами державної влади Державного концерну «Укроборонпром» Мустафа Найєм отримав заробітну плату за грудень 2019 року (з премією і надбавками) в розмірі 310 521 гривня, що в 7 разів перевищує його місячний посадовий оклад (43 000 грн).

Читайте також: У НАРДЕПА ГОДИННИК – ЦІНОЮ В КІЛЬКА АВТОМОБІЛІВ ЛАНОС, ЯК ВАМ ТАКЕ?..КРІМ ТОГО, НАРДЕПИ ОТРИМУВАТИМУТЬ ЗА СВОЮ РОБОТУ БІЛЬШЕ 100 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ НА МІСЯЦЬ.

Related Post