fbpx
Україна
У нардепа годинник – ціною в кілька автомобілів Ланос, як вам таке?..Крім того, нардепи отримуватимуть за свою роботу більше 100 тисяч гривень на місяць.

Нардеп засвітив в Раді годинник за ціною кількох Ланосів, передає Джерело.

Дивлячись на наших народних обранців, складається враження, що вони обираються до парламенту тільки для того, щоб хвалитися дорогими аксесуарами і речами.

Цим відрізнялися Ради всіх попередніх скликань. Не відстає від «попередників» і нова влада.

Видання «Апостроф» опублікувало фото із залу засідань нардепа від групи «Довіра» Валерія Давиденко.

Як видно на знімку, позафракційний народний обранець виблискує на засіданні Верховної Ради годинником Rolex, вартістю понад 12 тисяч доларів.

Як зазначає видання, Валерій Давиденко обрався до парламенту від Чернігова. Раніше він вже займав місце в парламенті від фракції «Блок Петра Порошенка». У 2013-2014 роках Давиденко працював заступником міністра аграрної політики і продовольства в уряді Януковича.

Як стало відомо, з нового року у високопоставлених чиновників зарплати збільшилися в 3,5-5 разів, а у нардепів – в 2,5 рази. Тепер нардепи отримуватимуть за свою роботу більше 100 тисяч гривень на місяць.

У той же час, нова влада відмовилася збільшувати зарплати працівникам освіти в 2020 році, скасувавши відповідну постанову уряду Володимира Гройсмана, зазначивши, що то був «популізм» і «грошей на це немає».

Читайте також: НАРЕШТІ ПРО ЦЕ ЗАГОВОРИЛИ! 95% ВСЬОГО НАВЧАЛЬНОГО МАТЕРІАЛУ, ЯКИЙ ДАЮТЬ ДИТИНІ В ПРОЦЕСІ НАВЧАННЯ, ЗОВСІМ НЕ ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ В ЖИТТІ. ЦІ ШКІЛЬНІ ПРЕДМЕТИ – ЗАЙВІ ДЛЯ НАШИХ ДІТЕЙ. А ВИ ЗГОДНІ?..

You cannot copy content of this page