fbpx
Шоу-бізнес
Стала бабусею: “Я скасувала все, щоб побільше часу проводити вдома з сім’єю, з онуком. Міняю йому сама памперси і тішуся з того, як малюк росте”.

Відома опальна співачка Таїсія Повалій вперше стала бабусею. Її син Денис і невістка Світлана подарували артистці онука. Причому радісна подія сталася в сім’ї кілька тижнів тому, але до останнього часу старанно приховувалася від преси.

Про народження нового члена сім’ї розповіла сама співачка. Таїсія Повалій не змогла стриматися і поділилася радісною подією зі сцени концерту «Еехх, розгуляй!» В Москві. За словами Повалій, вона щаслива перебувати в новому статусі і намагається якомога більше часу приділяти онуку.

Читайте також: ЦІ ТРУБОЧКИ З ЛАВАША З КАРТОПЛЕЮ Я ПОДАЮ ЗАМІСТЬ ЗВИЧНОГО ПЮРЕ. ГОСТІ ПАЛЬЧИКИ ОБЛИЗУЮТЬ! А ЯК ЇМ РАДІЮТЬ ДІТКИ! ПРОСТА І ОРИГІНАЛЬНА СМАКОТА!

– Син Денис і невістка просили мене не розповідати про народження онука, – сказала Таїсія Повалій виданню «Дні.ру». – Але настав час поділитися радісною новиною. Я скасувала все, щоб побільше часу проводити вдома з сім’єю, з онуком. Міняю йому сама памперси і тішуся з того, як малюк росте.

Джерело: 

facebook