fbpx
Світ
Стало відомо, чому королева Єлизавета II не привітала Меган Маркл з днем народження

Вчора Меган, герцогиня Сассекська, відсвяткувала 41-річчя, але королева Єлизавета II дружину свого онука принца Гаррі не привітала публічно.

Від того часу, як Меган вийшла заміж за Гаррі 2018 року, акаунт королівської сім’ї в твітері публічно вітав її з днем ​​народження щороку, зокрема й минулого, коли Меган виповнилося 40 років. Але вчора свято герцогині було проігноровано.

Цього року в обліковому записі взагалі не згадувався день народження Меган, єдиний допис, який там опублікували вчора, був присвячений візитові принцеси Анни до Единбурга.

В офіційному обліковому записі королівської родини в Instagram також не було повідомлень про день народження Меган. І, звісно, це не залишилося поза увагою королівських експертів.

Королівський кореспондент Daily Express Річард Палмер пояснив, що це може бути пов’язано з новою конвенцією. Він сказав: “Акаунт королеви не згадав про день народження Меган після того, як вирішили, що в ньому згадуватимуть про дні народження членів сім’ї, які не працюють на корону, лише тоді, коли це кругла дата, що закінчується нулем”, – пише Mirror.

А Меган виповнилося 41 рік. Відсвяткувала вона цей день у компанії чоловіка та дітей у їхньому будинку в Монтесіто.

Тим часом Кейт та Вільям лаконічно привітали Меган Маркл із днем ​​народження. Також привітання у своєму акаунті опублікували принц Чарльз та герцогиня Камілла. Примітно, що ця четвірка для привітання Меган обрала одне й те саме фото.

Нагадаємо, 4 серпня також відсвяткувала б день народження мати королеви Єлизавети ІІ – Єлизавета Боуз-Лайон. Ми зібрали для вас цікаві факти з біографії матері британської монархині.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.