fbpx
Україна
Стало відомо, кому належить “рука в браслеті”, фото якої облетіло увесь світ: в чоловіка залишилося двоє діточок. Сергій з 2014 року захищав нашу неньку Україну. Його син опублікував звернення до президента України. “Ця рука – символ Українського воїна, незламного і мужнього”

Стало відомо, кому належить “рука в браслеті”, фото якої облетіло увесь світ: в чоловіка залишилося двоє діточок. Сергій з 2014 року захищав нашу неньку Україну. Його син опублікував звернення до президента України. “Ця рука – символ Українського воїна, незламного і мужнього”.

Це 36-річний боєць 93-ї бригади “Холодний Яр” Сергій Сова з Нікополя, в якого залишилося двоє дітей.

Текст звернення:

Шановний Пане Президент, Володимир Олександрович.

Це рука мого батька, Сови Сергія Олександровича, Воїна і Захисника України, 93 механізованої бригади “Холодний Яр”, нікопольчанина, який виборював свободу нашої країни, з 2014 року.

(Мама впізнала нашого тата за татуюванням, після ексгумації тіла у місті Ізюм).

Ця рука – символ Українського воїна, незламного і мужнього. Дуже вас прошу, посприяти повернення мого тата додому, для гідного з ним прощання.

Я ним дуже пишаюсь! І мав би за честь прийняти від вас нагороду для тата, який споглядає на нас із неба і молиться за Україну!

З великою повагою, син Захисника України Сова Марат Сергійович.

Ніколи цьому нема прощення…

Фото з мережі інстаграм

You cannot copy content of this page