fbpx
Україна
Стало відомо, на що очікувати столиці і киянам: своє передбачення озвучив відомий український екстрасенс і таролог Роман Шептицький, давши свій прогноз, чи буде другий напад на Київ, назвав об’єкти, що потрапляють під ризики

На що очікувати столиці і киянам: своє передбачення озвучив відомий український екстрасенс і таролог Роман Шептицький, давши свій прогноз, чи буде другий напад на Київ.

Екстрасенс Роман Шептицький зробив розклад на картах Таро і розповів, чи буде російська армія вдруге нападати на Київ.

За словами Шептицького, у Росії немає ресурсів, щоб здійснити сухопутний наступ на Київ. При цьому він зазначив, що можуть бути обстріли по інфраструктурі столиці.

– Може бути загроза для Верховної Ради і американського посольства. Тобто це не виключено, але є ще енергія відсічі. Київ можна захистити від повітряних загроз, – сказав Шептицький.

Таролог додав, що є загроза і ядерного удару. За його словами, в Росії досі це питання обговорюється. Але стосується це Центральної та Східної України.

Поживемо – побачимо, але віримо в ЗСУ, міжнародну підтримку і сподіваємося на краще.

Дещо раніше інша астрологиня назвала міста України, на які чекає найбільша небезпека.

За інформацією астроексперта, найбільша небезпека чекає Харків і Лисичанськ. Більш того, вона впевнена, що суттєво може постраждати і Полтава.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, Ibilingua.com.