fbpx

Стало відомо, проти чого США застосують антиросійські санкції

Наступний етап роботи полягатиме в тому, щоби розвалити російську військову машину.

Сполучені Штати Америки застосують інструменти економічно-фінансового тиску насамперед проти російського військово-промислового комплексу, щоби знищити будь-яку можливість для Росії відновлювати свій потенціал під час війни, розв’язаної в Україні.

Про це заявив заступник міністра фінансів США Воллі Адеємо.

“Попри те, що ми надалі застосовуємо жорсткі фінансові санкції проти РФ та її ключових фінансових установ, наступний етап нашої роботи полягатиме в тому, щоби розвалити російську військову машину, шматок за шматком, руйнуючи їхній ВПК та ланцюги його постачання”, – підкреслив посадовець.

Він додав, що війна російського президента Володимира Путіна проти України триває набагато довше, ніж розраховували в кремлі, “здебільшого завдяки героїчним зусиллям українського народу та підтримці, яку ми надали”. Це, за його словами, означає, що російським військам потрібно відновлювати втрати й поповнювати запаси.

“Щоби цього не сталося, ми надалі намагаємося використовувати санкції й експортні обмеження, позбавити Росію критично необхідних ресурсів та орієнтуємося на такі ключові сектори, як аерокосмічна галузь, електроніка та інші, пов’язані з оборонним сектором”,- резюмував представник американського мінфіну.

Він також підкреслив, що поки вторгнення Росії триває, США продовжуватимуть посилювати санкційний тиск проти Російської Федерації.

Фото ілюстративне, з вільних джерел.

You cannot copy content of this page