fbpx
Україна
Старенька 86-річна гуцулка Марія Цвілінів поділилася своїми знаннями про найближче майбутнє України і назвала найпомічніші молитви. Нехай буде так! – Коли ж закінчаться ці важкі часи і Україна знову заживе у мирі та злагоді? – запитали бабусю-мольфарку

Старенька 86-річна гуцулка із Закарпаття Марія Цвілінів, яка мешкає високо в горах, отримала бачення про майбутнє, виливаючи старий віск.

Ми розповімо, коли настане довгоочікуваний мир на думку мольфарки Марії Цвілінів. Нехай буде так!

Марії Цвілінів хоч і ближче до 90 та вона, як і раніше, в строю. Працює щодня, допомагаючи сотням людей зцілюватись від недуг. За кожного стариця молиться 12 разів. Допомагає порадою, добрим словом. Підказує, як поводитися у важких ситуаціях і які молитви вимовляти.

Окрім цілительства славиться Марія ще і як провидиця.

Приїжджали до мольфарки журналісти, які питали про майбутнє України. Звичайно, як буде насправді, ніхто не знає, крім Бога. Тільки йому самому все відомо.

Проте у цілителів і людей, наділених особливими силами, бувають пророчі сни та видіння – вони мають особливий зв’язок зі світом природи, яка відкриває їм свої таємниці.

Напередодні російського вторгнення в одному з видінь мольфарка Марія побачила ці події і те, як нападуть на Україну у лютому 2022 року.

Щоправда, тоді, близько півроку тому, у це важко було повірити.

– Коли ж закінчаться ці важкі часи і Україна знову заживе у мирі та злагоді? – запитали журналісти мольфарку.

На що вона відповіла, що лишилося чекати зовсім недовго. Україна перебуває у світлі сонця, і світлі сили поруч із нею. А це означає перемогу добра над злом.

На думку пані Марії, після того, як Україна виборе перемогу, наша країна почне відроджуватись!

А щоб допомогти захисникам України, мольфарка щовечора читає молитви. Найсильнішими і помічними вважає вона молитви «Отче наш», «Богородиці» та «Вірую в єдиного Бога».

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.