fbpx
Світ
Став пocмixoвиcькoм: кавалер зaжaдaв у дівчини повернути гроші за побачення

Дівчина виклала скрін листування з коментарем: “Цікаво, він подасть на мене в суд?” Британець вирішив повернути гроші, витрачені на побаченні з дівчиною, після того як зрозумів, що вона йому не підходить. Листування з ним вона виклала на Reddit.

Після побачення чоловік надіслав дівчині повідомлення про те, що вона “не його тип” і зустріч йому не сподобалася. Він виставив їй рахунок за випитий алкоголь і надіслав банківські реквізити для переказу коштів.

“Я заплатив 8,30 фунтів за твій напій. Я думав, що ти захочеш звичайну випивку. Я заплатив за свою 1,75 і 8,30 за твій.

Це занадто багато, ти випила величезну пляшку на першій же зустрічі, і я заплатив за неї. Будь ласка, поверни гроші. Я чекаю компенсації в 8,30 фунтів”, – написав він.

Читайте також: ДИТИНА ВИПАДКОВО ЗАБЛОКУВАВ IPHONE МАМИ НА 47 РОКІВ

Дівчина виклала скрін листування з коментарем: “Цікаво, він подасть на мене в суд?” Пост зібрав десятки тисяч лайків і став приводом для жартів. У коментарях хлопця назвали спритним бізнесменом і спамером.

“Каже, як технічна підтримка в Індії”, – пожартував один з користувачів, маючи на увазі нескладні граматичні конструкції в тексті повідомлення. “Що ти взагалі пила таке за 8,30?” – запитували деякі. Але більшість хвилювало питання не дорожнечі напою дівчата: “Важливіше, що він таке пив за 1,75 ?!”.

Джерело.

Related Post

facebook