Студентка нью-йоркського університету Елін Кунія зареєструвала профіль настільної лампи в додатку для знайомств Tinder і отримала десятки оригінальних відгуків.
Дівчина опублікувала фотографію антикварної лампи, позначила її вік – 25 років, а також уточнила в описі профілю, що шукає покупця, а не коханця.
Проте американка отримала безліч повідомлень з вyльгapнuм змістом. Молоді люди називали лампу “гapячої” і “симпатичною”, а один чоловік зізнався, що “може кyпити будь-яку дівчину”, але зацікавився саме автором оголошення.
Читайте також: НОВИЙ Б’ЮТІ-ТРЕНД: ДІВЧАТА НАРЯДЖАЮТЬ БРОВИ ЗАМІСТЬ ЯЛИНКИ
Інші користувачі дійсно турбувалися покупкою лампи: один користувач запропонував за неї “доріжку кoкaїнy”. В результаті покупцем став чоловік на ім’я Джозеф.
Дівчина запросила за товар 90 доларів, але покупець вирішив дати 125 доларів, оскільки вона дійсно виглядала як хороший антикваріат.