fbpx
Цікаве
Субота для багатьох – перший вихідний, коли можна розслабитися і відпочити. Народні прикмети і забобони допоможуть провести цей день вдало і залучити в життя благополуччя

Спеціально підготовлено для ibilingua.com

Субота для багатьох – перший вихідний після трудового тижня, коли можна розслабитися і відпочити після роботи. Набртися сила на наступний тиждень.

Народні прикмети і забобони допоможуть провести цей день вдало і залучити в життя благополуччя.

Суботній день знаходиться у владі Сатурна, і енергетику цієї планети варто використовувати як для нових починань, так і для примирення з близькими.

Прикмети-застереження на суботу

Вважається, що в суботу не можна нічого робити надміру. Стосується це і їжі. Переїдати в цей день – до бід і проблем зі здоров’ям. Як і виконувати ті справи, на які не вистачає сил або умінь.

Також в суботу не можна давати грошей в борг, інакше фінансова удача відвернеться.

Вважається, що субота – не найкращий час для ворожінь, особливо якщо за справу береться новачок без досвіду. Вплив розважливого Сатурна не сприймає ворожіння і легковажного ставлення до свого призначення.

Якщо спіткнутися в суботу правою ногою – до неприємностей, а також можливого зрадництва з боку близьких.

Пліткувати в суботу не можна. Тим, хто розпускає чутки, згідно приймете, самим доведеться зіткнутися з наклепом на свою адресу, а також втратити прихильність оточення.

Читайте також: Ця притча навчить вас уникати всього того, що заважає вам літати!

Позитивні прикмети на суботу

Субота – відмінний час для кредитування. Прикмета свідчить, що гроші, взяті в борг під відсотки, віддавати буде легше.

У суботу прикмети радять починати щось нове, вірити в успіх і гнати геть погані думки. Якщо розпочати щось у суботу – все получиться.

Також планувати поїздку найкраще на суботній день, щоб вона пройшла гладко і в дорозі не було ніяких неприємностей. Вдалою буде і поїздка у справах, які зважаться без казусів.

Якщо багато раз пчихати в суботу – до приємних новин, однак більш точної прикмета буде, якщо звернути увагу на годинник.

У нове житло також краще переїжджати суботнім днем. Повір’я говорить, що в новому житлі буде комфортно і затишно, а домовик з радістю погодиться на переїзд і буде служити на новому місці вірою і правдою. І все тоді в хаті буде добре.

Ще одна прикмета свідчить, що саме в суботу потрібно застеляти ліжко свіжим білизною. Це допоможе позбутися від кошмарних сновидінь і швидко набиратися сил під час відпочинку і сну.

Субота – відмінний час для примирення. Будь-які конфлікти вирішуються в цей день швидко і безболісно.

Субота – прекрасна пора для залучення матеріального достатку. За приймете, в цей день потрібно кинути жменю вівса за поріг, щоб гроші йшли в будинок . Такий ритуал можна повторювати щосуботи, щоб фінансовий потік не слабшав.

У суботній день народжуються люди, які будуть відмінними сім’янинами. У цей день дівчина, яка вийшла заміж за обранця, народженого в суботу, може бути впевнена в сімейне щастя і благополуччя.

У суботу хороший клювання, особливо якщо збиратися на риболовлю після гуркоту грому.

Субота – відмінний час для того, щоб викинути непотріб. Позбутися старих та не потрібних речей. Разом з ним з дому йдуть проблеми, бідність і хвороби.

Не дозволь піддатися гріховним спокусам. Поклади за них перед Господом нашим. Хай буде воля твоя. Амінь.”

Сподобалася стаття? Тоді підписуйтесь на нашу сторінку у фейсбук за посиланням  ibilingua.com

facebook