fbpx
Світ
Судмедексперти озвучили офіційну причину, чому пішла з життя Івана Трамп – екс-дружина Трампа, яку знайшли  на сходах її будинку

Судмедексперти озвучили офіційну причину, чому пішла з життя Івана Трамп – екс-дружина колишнього президента США Трампа.

Нагадаємо, днями жінкку знайшли  на сходах власного будинку. Врятувати її було вже неможливо.

Офіційна версія судмедекспертів – перша дружина Дональда Трампа Івана Трамп пішла з життя внаслідок падіння зі сходів. Про це повідомляється на сайті ВВС з посиланням на заяву служби судово-медичної експертизи Нью-Йорка.

Про фатальну подію, яка трапилася з Іваною Трамп, 14 липня повідомив її син Ерік Трамп. Офіційно падіння визнано нещасним випадком.

Таблоїд People з посиланням на інформацію, отриману від представників нью-йоркської поліції, повідомляє, що Івану Трамп знайдено непритомною на сходах свого будинку в районі Верхнього Іст-Сайду, врятувати жінку не вдалося, було вже запізно.

Нагадаємо, що  Івана Трамп (до заміжжя Зельничкова) народилася 1949 року в Чехословаччині, а 1972 року переїхала до США.

У шлюбі з колишнім президентом США Дональдом Трампом вони прожили з 1977 по 1992 рік, мають трьох спільних дітей: синів Дональда і Еріка та дочку Іванку.

Для Трампа цей шлюб став першим у його біографії, а для Івани Трамп – другим.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.