fbpx

Супрун порадила, як під час засмаги захистити шкіру від старіння

Засмага шкодить людині. Це ознака того, що шкіра постраждала від ультрафіолетового випромінювання і намагається “захиститися”.

Про це написала в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун в соцмережі .

Надмірне перебування на сонці є одним з факторів ризику розвитку paky шкіри. За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, близько 3 мільйонів випадків paky шкіри діагностується по всьому світу щорічно.

І хоча pak шкіри поширений серед людей, що мають світлий колір шкіри, однак це не означає, що більш смагляві люди в безпеці. Тому якщо ви добре загоряєте і швидко темніє – не розслаблюється. Вам так само шкідливе ультрафіолетове випромінювання.

“Якщо ваш залізний аргумент для засмаги був вітамін D, яким потрібно запастися на всю довгу зиму, то і це не так. Bітаміну D в шкірі обмежена.

Після того, як його утворилася певна кількість, цей процес зупиняється, і завдяки тривалому лежання на пляжі ми більше не множимо запаси вітаміну D”, – говорить Уляна Супрун.

Читайте також: СМЕТАНА, ЗУБНА ПАСТА І МАСЛО ВІД OПIКIВ: СУПРУН РОЗВІЯЛА ЩЕ ОДИН МІФ

Також засмага не покращує пружність і зволоженість шкіри. Їх підтримують речовини колаген і гіалуронова кислота. А дія ультрафіолету їх руйнує, і не дає створювати нові. Тому сонце дійсно сушить і старить шкіру, і ніякі зволожуючі засоби це не зупинять.

Потрібно наносити сонцезахисні креми кожен раз перед виходом на вулицю.

Перебувати якомога менше на сонці, особливо з 11 до 16 годин. І носити кепки й панами, одяг з довгими рукавами і брюки для захисту від сонячних променів.

You cannot copy content of this page