fbpx
Breaking News
Ви також чули про те, що кип’ячена вода – шкідлива, а повторно кип’ятити воду не можна? Як правильно кип’ятити воду?Тепер ви дізнаєтеся правду!
Так-так, для цього торта не треба ні грама борошна – тільки горіхи і ложка сухарів! І готується він швидко! А виходить пишний і дуже смачний тортик!
Ніна Петрівна годила невістці, як могла. А виявилося, що пригріла змію на шиї. А та їй віддячила – позбавила житла, то ще й сина налаштувала проти матері!
Подивіться на картинку і скажіть, що ви побачили першим, а ми розповімо вам про слабку, а значить вразливу сторону вашого характеру
Дуже багато випробувань випало на долю моєї бабусі: дві війни, голод, втрата дітей і найдорожчих людей, тяжка праця все життя… Але вона прожила до глибокої старості, майже до 90 років. І коли я питали: як ти все витримала? Вона відповідала: “Покладаюся у всьому на волю Отця Небесного і читаю завжди цю сильну Молитву до Нього”. Я записала її з бабусиних слів і тепер промовляю часто сама.
Суспільство
Супрун пояснила звідки беруться думки про “зради”

Думки про “Зрада” можуть приходити через нестачу сну. Про це в Facebook повідомила виконуюча обов’язки міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун.

“Нестача сну сприймається мозком, як тривожність.

Людина ризикує потрапити в замкнуте коло: прокинутися серед ночі, думати про зраду, на наступний день відчувати втому і ще більшу тривогу – і знову не спати через подвійне хвилювання”, – написала вона.

За словами міністра, оптимальний час для сну у кожного своє.

Читайте також: Код енергетики твоїх предків: як прізвище впливає на долю людини

“Для більшості здорових людей це сім-девять годин сну щодня. Для дітей потрібно більше годин сну, і чим менша дитина, тим більше він повинен спати.

А ось люди старше 65 років можуть спати сім-вісім годин на добу, і це нормально” , – зазначила Супрун.

Related Post

facebook