fbpx

Сусідка моєї дочки зателефонувала о 9 годині ранку з тривожними новинами. Я вивезла за три години з квартири зятя все майно. Думала, що рятую свою дочку, а виявилося, що нашкодила сама собі. Тепер не знаю, як сватам і зятю в очі дивитися. Та що казати, дочка на мене злиться вже який тиждень

Так вийшло, що моя колишня співробітниця живе в одному тамбурі з дочкою. Ось вона і збила мене з пантелику.

Дочка моя заміжня вже три роки. Дітей в них поки немає. Не скажу, що в них ідеальна сім’я, бувало і таке на початку, що Оксана з торбою одягу приходила до мене ночувати. В такі моменти вона говорила, що більше не хоче так жити, що Женя не та людина, з якою потрібно йти по житті.

Він працював до 24 числа діджеєм в нічних клубах. Ясна річ, що любій жінці не сподобається те, що чоловік по ночах бог знати де і з ким. Я взагалі була проти такого шлюбу, але хіба мене хтось питав…

На даний час зять працює в офісі де створюють якісь сайти. Він займається дизайном, наскільки я розумію.

Дочка моя в салоні перукарем. Рано обидвоє йдуть, ввечері приходять.

Після весілля квартиру молодятам купили свати. Але це я грубо сказала, молодятам. Дочка моя так і залишилася бути прописана в мене. Ніхто її там не потребує.

Ми з чоловіком вклали багато грошей в ремонт, техніку і меблі.

Нам треба було зразу ж казати, щоб прописували… щоб хоч якісь гарантії були в разі розлучення, але мене ніхто не хотів слухати.
Ось з того часу я в постійній напрузі, що в разі чого, моя дочка залишиться ні з чим.

Тому коли десь в годині 9 ранку мені зателефонувала подруга, і сказала, що з квартири доносилась страшна “буря”, що було чутно, що Женя казав, що буде розлучатися і тому подібне, я не стала гаяти часу.

За три години я вивезла з квартири все що можна було. Меблі, техніку, я навіть рушники і ложки з виделками не лишила. Все це я перевезла за місто до своїх батьків.

Я була щаслива, що випередила зятя у його злих намірах, обкрутити круг пальця мою дочку, залишивши ні з чим.

Тільки ввечері, коли дочка повернулася і побачила розгромлену квартиру, зателефонувала мені, оскільки розуміла, що ключі я мала, бо підливала квіти, коли вони недавно їздили у невеличку відпустку.

Читайте також: Я чекала що ввечері, коли Яна прийде, то мене похвалить, я таки мах роботи зробила. Але була тишина, тільки онучка зацінила мою роботу, обнявши мене і поцілувавши. І ось через тиждень дивлюсь, знов все чорне. Я знов помила. Але невістці мабуть так зручно. Як на мене це дивно. Вона працює в чистоті, в аптеці. Завжди охайна з легким макіяжем, а про взуття взагалі не думає. Мені було б неприємно, а їй хоч би хни

І так мені виписала, що я тепер не знаю, де маю очі дівати.

Як вияснилось, то сперечалися не моя дочка з зятем, а хтось на іншому поверсі.

Те, як я завозила все в їхню квартиру назад, описувати не буду. Благо, зятя в той час дома не було.

Ох і сорому я наїлася… Хай бог боронить!

Автор – Наталя У

Передрук заборонено!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page