fbpx
Україна
“Сусіди” в той час будуть “кивати п’ятами” з Херсону до росії: астрологиня Наталія Власенко, прогнози якої кожного разу справджуються, поділилася новим баченням

“Сусіди” в той час будуть “кивати п’ятами” з Херсону до росії: астрологиня Наталія Власенко, прогнози якої кожного разу справджуються, поділилася новим баченням.

Астролог Наталія Власенко склала прогноз для окупованого Херсона і визначила, коли російські загарбники можуть покинути українське місто.

“Можливості по деокупації міста – перші зміни ми вже помітили, будуть вони весь вересень десь потихеньку, але з середини трохи затягнеться ситуація. З кінця вересня окупанти знову можуть йти у бік своїх старих позицій. Поки до нового року повного повернення я не спостерігаю. Але тут до листопада вирішальні рухи, ще все може помінятися. Мені більше здається, що це може бути в районі березня-квітня 2023 року”, – написала Власенко на своїй сторінці в Instagram.

“Це місто з проявленою енергією Близнюків. Люди там добрі, допомагають іншим, товариські, допитливі і дуже люблять рух і поїздки. Жителі Херсона, попри зовнішню гнучкість, мають сильний характер, як правило не егоїстичні, а схильні допомагати, живити інших людей”, – додала астролог.

Кожен повинен стояти на своєму фронті! Тільки разом до Перемоги!

Слава Богу! Слава Україні! Слава ЗСУ!

Фото – скріншот з відео