fbpx
життєві історії
Свекруха: зараз я навчу тебе, як правильно вішати пелюшки

Свекруха, як багато в цьому слові. У мене теж є свекруха. І вже дуже давно. Відносини натягнуті, але поважні.

Вона хороша людина, хоч і зі своїми примхами (як і ми всі). Живе окремо від нас і в 10 км, приблизно. Коли я прийшла в їхню сім’ю, то ми відразу збудували відносини: вона нам не заважає, ми до них не ліземо) Заслуга в цьому не моя. Джерело

Просто свекруха мудро вчинила, хоч і нелегко їй це далося. Я народила дитину і свекруха почала приходити до нас на допомогу. Раз в тиждень, частіше мені не було потрібно.

Вона змушувала мене гуляти і вкладала спати. Лаялася, коли я йшла мити посуд або підлоги. Казала, що я повинна більше відпочивати.

А йдучи від нас, вона говорила коронну фразу: вкладеш його спати і сама лягай. Золото, а не свекруха. Але одного разу вилізла її натура.

Приїжджає вона, а я пелюшки наспіх вішаю. А вона мені: зараз навчу тебе як їх вішати правильно. Я аж присіла.

Думаю, дожила. Пелюшки вішати будуть вчити.

Читайте також: Рецепт смачного горіхового печива на Різдво: воно виходить дуже смачним, ніжним і розсипчастим

Думаю, здалася свекруха і показала своє справжнє обличчя. Зараз пелюшки вішати вчити будуть, потім унітаз зубочисткою драїти змусять. Все … скінчилася спокійне життя.

Думаю, були ж дзвіночки … що не вловила то … А вона не вгамовується, забирає пелюшки і каже: ти їх ось так струшує (сильним рухом показує мені як треба струсити) і вішай акуратно. І гладити не доведеться, все тобі роботи менше.

Дивиться на моє дивується особа і додає: ти ж їх на кип’ятіння переш, додаткової обробки їм все одно не потрібно, а у тебе на себе хвилинка звільниться.

Я стою і думаю. Звідки тебе взяли? Ти на курсах чи була? Чому ти не змушуєш мене надраювати підлоги і гладити шнурки? Чому ти мене відправляєш відпочивати? А потім зрозуміла.

У неї у самої було важке життя і вона це пам’ятає і ні хоче повторення в нашій родині всього цього.

facebook