fbpx
Україна
Свіжі прогнози сильного мага і екстрасенса Макса Гордєєва, до думки якого дослухаються тисячі українців: Харківщина, Схід, Сумщина, південь у найближчі місяці. Як же хочеться вірити!

Свіжі прогнози сильного мага і екстрасенса Макса Гордєєва, до думки якого дослухаються тисячі українців: Харківщина, Схід, Сумщина, південь – ось що про них побачив Гордєєв.

Тисячі українців чекають, коли у їхніх містах та селах закінчиться період окупації. Ситуація на фронті залишається важкою та напруженою, хоч і контролюється українськими військами. Коли це все закінчиться – сказати важко. Проте астрологи та інші фахівці не припиняють робити прогнози щодо цього.

Наразі – нові прогнози українського екстрасенсу Макса Гордєєва.

Нещодавно Макс Гордєєв дав невелике інтерв’ю у рамках програми “Ранок з Україною”. Він відразу ж заявив, що на енергетичному рівні справи українців і на фронті, і в тилу йдуть угору.

Люди менше панікують та ведуться на провокації. А бійці з кожним днем ​​стають все впевненішими. Ніхто не сумнівається у перемозі України!

Екстрасенс прокоментував ситуацію у різних регіонах України.  На даний час деякі з них зараз перебувають у тимчасовій окупації ворога. Проте частину території вже вдалося звільнити.

Стабільніша ситуація тепер у Харківській області. Хоча ризики, як і раніше, є, побоюватися нового серйозного нападу російських військ поки що не варто, вважає Макс.

Сьогодні велика кількість російських загарбників намагається зміцнитись у Сумській області. Однак це не допоможе їм досягти своїх цілей. Карти Таро нагадують, що на цьому напрямку окупанти далі не пройдуть.

Майже 3 місяці триває період окупації Херсона та області. Місцеві жителі просто відірвані від зовнішнього світу та намагаються вижити за всяку ціну.

Гордєєв відзначає те, що у цьому регіоні панує максимально несприятлива енергетика. Він просить людей не лізти на рожен і не провокувати окупантів. Від них варто очікувати чого завгодно. Українська влада шукає спосіб, як безпечно для мирних жителів звільнити місто з-під окупації. Але важливо розуміти, що цей процес не буде швидким.

Схід України

Наразі найважче протистояння точаться на сході України. Російські війська не перестають обстрілювати Донецьку та Луганську області. На жаль, карти Таро поки що не прогнозують серйозних позитивних змін на цьому напрямі. Навпаки, йдеться про ще більші руйнування та людські втрати.

Проте саме на цю територію України випала карта з колесом удачі. Це означає, що зрушення у позитивну сторону обов’язково будуть!

Керівництво України зможе повернути контроль над східними регіонами повною мірою, запевнив екстрасенс. Мешканцям і сходу України, і інших окупованих міст та сіл важливо пам’ятати, що про них ніхто не забув.

Кожен українець має зараз розуміти: він не може більше знати, ніж українська розвідка. З новин ми отримуємо далеко не всю інформацію про події, що відбуваються на фронті та в тилу.

Тому, хоч би як важко, доводиться чекати і сподіватися на краще.

Ми віримо у добрі сили, які на боці нашої країни, і у наші найкращі ЗСУ!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.

You cannot copy content of this page