fbpx
Світ
Святий та Священний Синод Вселенського патріархату – про Святе причастя під час коронавірусу.

Під головуванням Його Всесвятості Вселенського патріарха Варфоломія був скликаний Святий та Священний Синод Вселенського патріархату, який обговорив факти про вірус COVID-19 (коронавірус) і відзначив наступне:

1) Незважаючи на серйозність ситуації, рекомендується розсудливість, терпіння та уникнення паніки.

2) Церква виявляє і продовжує виявляти повагу до медичної науки. Таким чином, Церква закликає всіх віруючих дотримуватися офіційних директив Всесвітньої організації охорони здоров’я та відповідних рекомендацій і законодавчих норм, виданих цивільними органами відповідних країн.

3) Вселенський патріархат висловлює подяку всім, хто самовіддано працює у кожному секторі охорони здоров’я: медичному, медсестринському та дослідницькому, – аби протистояти цій новій пандемії та долати її.

4) Свята Вселенська Церква Христова знає з досвіду своєї двотисячолітньої історії, що Святе Причастя є “протиотрутою до смерті”, і залишається непохитною у православному вченні щодо Святої Євхаристії.

5) Само собою зрозумілим вважається, що віра в Бога, як трансцендентність людського розуму, а не як його заперечення, разом з молитвою зміцнює кожного християнина у його духовній боротьбі. Тому Константинопольська Церква-Матір закликає своїх духовних дітей у всьому світі активізувати свої молитви, щоб завдяки Божій підтримці та благодаті ця сучасна скорбота була подолана.

11 березня 2020 року

Від головного секретаріату Священного і Священного Синоду

Джерело

Фото – з відкритих джерел.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

facebook