fbpx

Символ війни: “Київська мадонна”, яка ховалася з двомісячною дитиною у метро, стала іконою у католицькому храмі Неаполя (фото)

Символ війни: “Київська мадонна”, яка ховалася з двомісячною дитиною у метро, стала іконою у католицькому храмі Неаполя.

У католицькому храмі італійського Неаполя з’явилася картина української ілюстраторки Марини Соломенникової “Київська Мадонна”.

Референсом до картини стало фото жінки, яка годувала немовля в метро, ​​поки тривали бої за Київ. Про це повідомив пастор Павло Левушкан.

Що відомо про символічне фото

Ілюстрація на сторінці Соломенікової з’явилася ще 5 березня. Референсом до неї стало реальне фото жінки, яка ховалась із двомісячною дитиною в метро від обстрілів.

Журналісти знайшли героїню фотографії

Журналістам НВ вдалося знайти і жінку з фотографії. Її звуть Тетяна Близняк, 25 лютого вона разом із чоловіком, маленькою дитиною та мопсом пішли в метро. Як сказала сама Тетяна, вони мали евакуюватися 26 лютого, але не могли вийти з метро через бої.

Зрештою, їм таки вдалося виїхати до Львова. Тепер уся сім’я у безпеці, а фото Тетяни Близняк стало одним із символів війни.

Все буде Україна!

You cannot copy content of this page