fbpx

Син Таїсії Повалій розповів з Росії про війну в Україні: “Потрібен мир, друзі, а не бажання найгіршого “сценарію” ворогам”. Сама ж співачка поки мовчить

Син Таїсії Повалій розповів з Росії про війну в Україні: “Потрібен мир, друзі, а не бажання найгіршого “сценарію” ворогам”. Сама ж співачка поки мовчить

Світлана Лобода не єдина артистка, хто з-за кордону переживає за своїх рідних, які зараз в Україні під окупантами. Таїсія Повалій та її єдиний син перебувають у Росії. А от мама, невістка та маленький онук співачки – на батьківщині.

Поки сама Повалій ні слова не сказала про втрогнення РФ до України, на зв’язок вийшов її спадкоємець. В Instagram Денис написав, що світ збожеволів і тепер мир встановлюється за допомогою танків та ракет.

“Я в подиві з приводу того, що відбувається. 21 століття на вулиці, а мир встановлюється за допомогою танків і ракетниць…Дуже-дуже співчуваю всім! У Києві на мене чекають найрідніші, родичі у сусідніх областях, мої милі друзі, які всім серцем підтримують нашу сміливу країну. Зрозуміло, що кричати “зупиніть війну” – крапля в морі… Просто тепер стало остаточно ясно, що світ давно збожеволів і найімовірніше ніколи в ньому не був… Тепер війна в моєму місті… У серцях більшості з нас біль і ненависть”, – висловився Повалій.

Денис додав, що “ненависть примножує ненависть, знищуючи нас зсередини”.

“Ми не в змозі спрямувати її прямо на ляльковода з червоною кнопкою – просто руйнуємо себе та близьких… Давайте просто молитися та волати про мир. Постити “тіла” ушедших солдатів і дітей вважаю цілком доречним – до деяких не доходять масштаби трагедії. Іти ж добровільно брати в руки автомат і “валити” по собі подібним до переможного – помилкою”.

За словами сина Повалій, “війна – абсурд, атавізм, кам’яний вік. Потрібен мир, друзі, а не бажанням найгіршого ворогам”.

Нічого, що кожен такий заклик там зміцнює віру в те, що ми, українці – нацики і нас необхідно знищити? Там (вірніше, “тут” географічно для мене зараз) так само бажають сил і наснаги своїм синам. Дивуюсь з приводу рішення відправити танки на Київ… Думаю, зараз маски остаточно скинуті…

Нагадаємо, 38-річний Денис Повалій одружений з киянкою Світланою Вихровою з 2015 року. 2019-го у пари народився син Дем’ян. Подружжя живе у Києві, але зараз Денис разом з мамою виступає для публіки РФ.

Любі українці, зберігаймо спокій, підтримуймо одне одного і допомагаймо. Наша армія дає гідну відсіч ворогу – ми віримо в ЗСУ!

Все буде Україна!

You cannot copy content of this page