fbpx
Україна
Синоптик здивува прогнозом погоди в Україні влітку – не лише аномальна зима

Аномальна зима вибила українців з колії і встановила рекорд за всю історію метеоспостережень. А літо 2020 також не відставатиме, а здивує українців погодою. Джерело

Українцям прогнозують короткочасні дощі, але періоди з опадами будуть досить частими, особливо на початку літа. Такі собі тропіки.

Після тенденцій останніх років до жаркого і сухого літа такий прогноз виглядає нетиповим і в той же час досить обнадійливим. Прогнозом погоди на літо поділився народний синоптик Володимир Деркач.

За словами синоптика, початок календарного літа буде погожим, деякі дні будуть спекотними. Але вже з середини першої декади червня можливе зниження температури і невеликі дощі.

Читайте також: “Не дам нікому ні копійки” – допис заробітчанина українця, який не хоче платити податки, здивував мережу

У середині червня можливі опади різної інтенсивності. Температура знизиться, можливі град та шквали.

Але до початку третьої декади місяця прийде потепління, іноді – короткочасний дощ. Буде тепло, але спека малоймовірна.

У липні прийде справжнє літнє тепло, іноді навіть спека, майже без опадів. Друга десятиденка порадує дощами, але не сильними. Наприкінці місяця можливі опади і зниження температури, але короткочасне.

Серпень, на думку синоптика, буде на початку теплим, а потім навіть жарким, буде сухо. Короткочасні опади прийдуть лише в середині місяця.

facebook