fbpx
Україна
Синоптики дали докладний прогноз погоди до кінця тижня: яким областям тепла не чекати

Синоптики дали докладний прогноз до кінця тижня: яким областям тепла не чекати

В Україні з 17 по 19 червня пройдуть дощі з грозами. Така погода в п’ятницю буде на заході, у центрі й частині південних областей, у суботу – в центрі, на півдні та сході, а в неділю – лише у східних регіонах країни.

Відповідний прогноз погоди з’явився на сайті Укргідрометцентру. При цьому в останній день тижня на більшій частині території України розпогодиться – очікується справжня літня спека.

У п’ятницю, 17 червня, опади будуть на заході, а в центрі, Миколаївській та Одеській областях – із грозами.

Найпрохолодніша погода буде у Волинській, Рівненській, Львівській та Івано-Франківській областях (до +19 максимум). Найтепліша – у Криму, Херсонській, Запорізькій, Дніпропетровській, Луганській і Донецькій областях (до +27 вдень).

У Києві та області дощ і гроза, +23..+25 градусів вдень та +13..+15 вночі.

У суботу, 18 червня, дощі залишать захід України й перемістяться на схід. Грозові хмари налетять на Херсонщину, Запоріжжя, Харківщину, Сумщину, Чернігівщину, Київщину, Житомирщину, Вінниччину.

На півдні та сході температура повітря залишиться високою, до +27 градусів.

У Києві та області синоптики прогнозують грозу й таку ж температуру, як і на день раніше: +23..+25 градусів у світлу пору доби та +13..+15 в темну.

У неділю, 19 червня, опади (місцями з грозами) будуть лише в Харківській, Донецькій і Луганській областях. На решті території країни очікується безхмарна погода.

На заході температура повітря помітно збільшиться (до +30 градусів), навіть на півдні буде не так спекотно. Там прогнозують максимум до +28.

У столиці України та на Київщині небо буде безхмарним. Повітря прогріється до +28..+30 вдень, а вночі до +13..+15 градусів.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua