fbpx
Україна
Синоптики дали прогноз погоди на січень і розповіли, чи будуть опади

У січні 2020 синоптики прогнозують середню температуру в Україні в межах 0-4 градусів морозу, в Криму до 3 градусів тепла.

Це на 1,5-2,0 градусів вище середніх багаторічних значень, повідомляє Укргідрометцентр.

За прогнозом, за місяць випаде 21-60 мм опадів, в горах Криму до 124 мм, в західних областях дещо менше, на решті території в межах середніх багаторічних значень.

Як відзначили в Укргідрометцентрі, середня місячна температура повітря січня в Україні становить 1-6 градусів морозу, в Карпатах, на сході і північному сході країни місцями 7-8 градусів морозу.

Читайте також: Як не дозволяти людям керувати вами: п’ять правил, яких варто дотримуватись

Також в Гідрометцентрі назвали найвищу і найнижчу температуру за весь час спостереження: “Абсолютний мінімум температури повітря становить 23-37 градусів морозу, в Харківській, Дніпропетровській, Київській, Сумській областях та в Карпатах місцями 38-39 градусів морозу, в Черкаській та Луганській областях місцями 40-42 градусів морозу, на узбережжі Криму 13-22 градусів морозу.

Абсолютний максимум – 7-14 градусів тепла, на Прикарпатті, в південних, Дніпропетровській, Кіровоградській областях до 15-18 градусів, у Криму до 21 градуса тепла” .

Найбільша кількість снігу випадає в основному в третій декаді січня і становить в середньому 8-15 см, на північному сході країни до 27 см, на півдні країни сніговий покрив нестійкий.