fbpx

Так чи корисний суп, як прийнято думати

“Мінімум один раз на добу супчик повинен бути в шлунку – приблизно так з невеликими варіаціями звучить приказка про користь супу. Але чому саме суп вважається таким корисним стравою, що без нього не можна обійтися в обід?

“Сьогодні, напевно, вже все знають, що супи є зовсім не обов’язково. Чому з’явилася любов до супів? Тому що це відносно простий і дешевий спосіб заповнити шлунок. Зараз ми живемо в епоху харчового достатку, але ж так було не завжди.

Наші батьки ще пам’ятають час тотального дефіциту, в тому числі і в продовольчих магазинах. І ось тоді-то на допомогу і приходили супи, борщі , бульйони і так далі”, – розказала Анна Юркевич, гастроентеролог.

Давайте подумаємо: а що в супі такого вже корисного, чого не може бути в інших стравах?

Читайте також: ЯК ПРАВИЛЬНО МИТИ ЯБЛУКА

Бульйон. Серйозно? Чому ж тоді рекомендується зливати перший бульйон? А другий, значить, стає корисним? Безумовно, пінка, яка утворюється при варінні м’яса, не може викликати апетит.

Овочі. Вони корисні, але за умови, що зазнали мінімальної термічній обробці, щоб в них збереглися потрібні речовини. Безумовно, клітковина нікуди не дінеться. Але максимум користі ми отримаємо з сирих овочів.

М’ясо. Воно корисно. Тут нема чого заперечити. Але ж з таким же успіхом можна з’їсти шматочок відварного м’яса з салатом зі свіжих овочів!

Не виступаю проти супів. Якщо ви їх любите – будь ласка. Але якщо ви їх їсте через силу тільки «заради свого здоров’я», то, думаю, не варто себе мучити.

Джерело.

You cannot copy content of this page