fbpx

Так чого ти? Ще подругою називаєшся! Ну, виручи, хай Максим з Олею поживуть, придивляться, я вже не знаю, що з ним робити!

Хочу сьогодні вам розповісти дуже кумедну історію. Є у моєї мами колега на роботі, яка набивається до неї у подруги.

Дзвонить годині о 6 ранку і починає розмови ні про що. Ось не спиться людині, треба інших розбудити.

У тієї ні сорому, ні совісті, а мамі чомусь соромно сказати їй не дзвонити таку рань. Вона може і о першій ночі зателефонувати, від того, що їй нудно. І, наприклад, обговорити серіал, який вона щойно подивилася. Вранці на роботі:

– Ой, Наталю, може чайку сходимо поп’ємо? А може до мене після роботи сходимо, поговоримо про своє про дівоче? – ласкаво питаємо Марія у мами.

– Маш, ти вибач, але я втомилася і хочу додому, тим більше скоро Оля з роботи прийде. – Відповідає їй мама. До речі, вони мають графік позмінний. Зміна за 12 годин.

– А Оля це хто? – Цікавиться Марія.

– Оля – моя молодша донька, – відповідає мама.

– А скільки у тебе дітей? – Не вгамовує свою цікавість подруга мами.

– Двоє, Оля – молодша, Катя – старша.

– А скільки їм років? Великі вже?- продовжує Марія, незважаючи на те, що мама збирається йти.

– Так, дорослі вже, Каті тридцять, Олі 22, – відповідає мама без зайвих подробиць, намагаючись якнайшвидше зібратися і піти.

– Це добре! Дуже добре! – каже Марія. Але мама її не слухає, накидає куртку і тікає з роздягальні.

Наступного дня у мами має бути вихідний і вона вирішила відіспатися і не вставати, як завжди о 6-й ранку. Але телефон відключити забула і без п’ятнадцяти шість дзвінків. Відгадайте від когось? Правильно! дзвонить Марія і каже:

– Привіт, Наталко! Спиш чи що? Давай, прокидайся! Дивись, що вигадала! Ти жінка гарна, подобаєшся мені, у тебе є 2 дочки. І вік у них підходящий, у мене є 2 сини! Давай їх познайомимо!

Мама насилу вникала в те, що їй тараторить у слухавку її подруга.

– Ну, чого мовчиш? Щоправда, випиває міцно, але я обіцяю його закодувати! 25 йому, якраз для Олі партія підходяща! А старший Максим, йому 34, ось днями з колонії вийде і ми їх з твоєю Катею зведемо!  І Максимушка при ділі, і твоя не бовтається, їй уже народжувати час! Максим до тебе переїде, а Петька у бабусі живе, Оля до нього.

Гордо закінчила мамина співрозмовниця. Мама на цей момент остаточно прокинулася і зрозуміла, чому Марія так досконало її випитувала про все.

– Маш, Катя у мене вже давно одружена! І в неї вже троє дітей! А Олі поки не до наречених! – Відповіла мама.

– Так, шкода, розведення з дитиною – так собі перспектива, не підходить моєму Максимкові – засмутилася Марія, але продовжила. – Так давай Максима з Олею познайомимо, у Петьки наче дівка була, та й одружитися йому рано, – не розгубилася Марія.

Читайте також: На ранок ситуація не змінилася: прокинувшись, я спостерігала картину “бабуся порається з онукою, а мама мирно спить”

– Ні, Маш, не треба нам такого добра! – Вже зло відповіла мама.

– Так чого пиркаєш-то? Ще подругою називаєшся! Ну, виручи, хай Максим з Олею поживуть, придивляться, я вже не знаю, що з ним робити! Адже він з 16 років у в’язницях, може опритомніть якщо одружується. – Ображено видала Марія.

-Ні! Я ніколи на таке не піду! – крикнула мама і поклала слухавку.

Марія щодня телефонувала мамі і вчора надіслала смс: «Ну чого мовчиш, Макса випустили, він погодився на твою Олю подивитися! Коли домовимося оглядини влаштувати?

Мама вже не знає як від такої подруги позбутися, я раджу номер цієї Марії у чорний список кинути. Але ж на роботі вони теж стикаються. А як би вчинили ви?

Ось так ми з сестрою залишилися без вигідних партій та без прекрасної свекрухи.

Фото – авторське, ілюстративне.

Передрук без посилання на ibilingua.com заборонено.

You cannot copy content of this page