fbpx
життєві історії
Так, в нашій сім’ї з’явилися гроші, але я не за такого чоловіка виходила заміж, не такого я покохала. З кожним днем в мене все більше і більше думок про розлучення. Замість того, щоб активно провести вихідні з дружиною і синочком, мій Арсен проводить час зі снеками в руках лежачи на дивані. Я довго ставилась до нього з розумінням, але це ні в які рамки не входить. Дуже чекаю на ваші поради. Можливо, вам з боку краще буде розібратися в цій ситуації

Так, в нашій сім’ї з’явилися гроші, але я не за такого чоловіка виходила заміж, не такого я покохала. З кожним днем в мене все більше і більше думок про розлучення. Замість того, щоб активно провести вихідні з дружиною і синочком, мій Арсен проводить час зі снеками в руках лежачи на дивані. Я довго ставилась до нього з розумінням, але це ні в які рамки не входить. Дуже чекаю на ваші поради. Можливо, вам з боку краще буде розібратися в цій ситуації.

Я з Арсеном познайомилася у парку. Ми бігали разом, а коли наставав час відпочити, розмови не стихали.

Пам’ятаю, одного разу ми бігали зранку і почав трішки падати дощ. Можливо я хотіла здатися кращою для Арсена тому і продовжили тренування.

Але потім я застудилася і хлопець приносив мені фрукти. Чесно, це було дуже приємно, мені тільки від його присутність ставало краще.

З Арсеном я була всюди. Зимою в гори, весною на скалодром, літом на море, осінню в ліс. Ми були дуже активною парою і навіть, коли Арсену запропонували роботу в іншій фірмі з іншим графіком, ми все одно намагалися тримати себе у формі.

Мені подобалася фізична форма хлопця, тож я намагалася його мотивувати, аби він її тримав в хорошому стані.

Попри роботу наші вихідні завжди були активними. Ми намагалися вибиратися кататися на велосипедах. В нас навіть було улюблене місце біля озера, де ми завжди зупинялися перепочити.

Там, під деревами, можна було заховатися і від спеки, і від сильних дощів. Там на нашому особливому місті, Арсен і зробив мені пропозицію.

Ми одружилися, почали жити разом. Хоч і в планах було перше пожити для себе, але в наше життя увірвалося маленьке чудо.
Після народження синочка, я зразу ж почала повертати себе у форму.

Мені подобалася моя колишня фігура, тому спортзал став для мене порятунком. Микитку я залишала з чоловіком і йшла у найближчий спортзал.

Це закінчилося за декілька місяців, адже я фігуру повернула до норми і чоловікові запропонували вищу посаду. Це було дуже доречно, адже Микита ріс і грошей потрібно було не мало.

Я стала займатися вдома і намагалася харчуватися правильно. Після нової посади в Арсена змінилася не лише заробітна плата, а й наш спільний час проведений разом.

В чоловіка сидяча робота, він рано йшов, коли ми ще спали, а іноді навіть приходив тоді, коли ми вже спали. Арсен більше не займався спортом, задоволення йому приносили різні смаколики, а вихідні він краще б провів перед телевізором із снеками, а ніж за заняттям спортом.

Звісно, я намагалася його зрозуміти. Я намагалася не тиснути на Арсена, але все-таки хотіла кудись прогулятися. Коли ж дитина пішла в садок, то ще більше зрозуміла наскільки ми з чоловіком змінилися.

Ми з Арсеном маємо спільну дитину. Але після отримання нової посади чоловік геть змінився. Через важку і малорухому роботу чоловік сильно набрав у вазі.

Читайте також: Я чекала тої п’ятниці, бо зять пообіцяв мені, що у свій вихідний допоможе картоплю в кіпець повозити, щоб добре перезимувала. Я вже прочитала в інтернеті, що морози обіцяють. Але моя Іринка вирішила, що відпочинок в Карпатах важливіший. Вона не попередивши нікого, якийсь тур на чотири дні оплатила. Рад не рад, прийшлось людей наймати. Мені це робота в тисячку влетіла. І ось тепер питання, для чого мені діти в хаті? Для краси?

До весілля нас якраз те і зміцнило, що ми займалися спортом разом, а тепер все зовсім по-іншому. Я хочу кудись піти, прогулятися, а чоловік хоче просто лягти на диван і лежати. Не хочеться його лишати, але розумію, що й жити так довго не зможу.

Не знаю що робити. Хоч гроші і потрібні, але можливо краще, аби Арсен пішов на іншу посаду.

Розумію, що грошей буде менше, можливо так буде краще.

А що ви думаєте? Як повернути чоловіка до попереднього життя? І чи не пізно вже? Як би ви вчинили?

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

Передрук категорично заборонено!

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

You cannot copy content of this page