fbpx

“Такого в історії Євробачення ще не було!”: Після заклику Kalush Orchastra врятувати “Азовсталь” ставки букмекерів різко змінилися

“Такого в історії Євробачення ще не було!”: Після заклику Kalush Orchastra врятувати “Азовсталь” ставки букмекерів різко змінилися

Після фінального виступу представників України на Євробаченні-2022 букмекери збільшили свої ставки на перемогу реп-колективу Kalush Orchastra. Заклик фронтмена гурту Олега Псюка врятувати Маріуполь та “Азовсталь” підняв шанси українців до рекордних 63%.

Такого великого коефіцієнта музичних аналітиків ще не було в історії конкурсу. Відповідна статистика з’явилася на офіційному сайті Eurovision world.

Покладаючись на таблицю букмекерів, бачимо, що наблизитись до результату української делегації не вдалося жодному з учасників. Друге місце аналітики віддали Швеції. 30-річна вокалістка Cornelia Jakobs вирвалася уперед після другого півфіналу. Раніше співачка трималася на четвертій позиції. На перемогу конкурсантки ставлять 12%.

З другого на третє місце у рейтингу аналітиків опустився британець Сем Райдер. Його шанс на перемогу оцінюють у 8%.

Слідом за Великобританією йде Іспанія. У четвірку лідерів ця країна потрапила вперше з початку 66-го конкурсу Євробачення. Яскрава співачка Chanel із піснею SloMo запам’яталася публіці енергійною хореографією та потужним голосом. На перемогу учасниці ставлять 5%.

Несподівано для всіх на п’ятому місці опинилися італійці. Ще два місяці тому їм сулили перемогу. Дует Mahmood та BLANCO залишалися лідерами рейтингу, проте незабаром почали здавати позиції. У фіналі, на думку букмекерів, представники Італії вкотре поступилися конкурентам. Коефіцієнт їх можливої перемоги дорівнює 2%.

Фото – скріншот з відео

You cannot copy content of this page