fbpx

Талановиті українці створили новий “гімн”, який їй пасує країні сусідці більше, аніж теперішній

Талановиті українці створили новий “гімн Російської Федерації”, який їй пасує більше, аніж теперішній. На фоні вспливаючого надпису звучать звуки, людей, що ховаються від вибухів, та плач.

В мережі набуває популярності “справжній гімн Росії”, створений зі звуків війни.

Українська креативна спільнота та музичний продакшн Roger Leao & 7CS створили унікальний “гімн Російської Федерації”, який їй пасує більше, аніж теперішній. Вся “композиція” складається зі звуків сирен, автоматних та танкових залпів, вибухів, крику та плачу, що характеризує “русскій мір”, який окупанти принесли українському народові.

З “The Anthem of True Russia” можна ознайомитися на різноманітних музичних платформах та YouTube. Окрім цього, у відеоряді є супроводжуючий текст про всі звірства, що загарбники зчинили на незалежній землі (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки).

“24 лютого росія напала на Україну та розв’язала злочинну війну. О 4-й ранку мільйони українців вискочили зі своїх ліжок від гучних звуків вибухів. З того часу українці сплять, їдять, вигулюють собак, заколисують дітей та оперують поранених під звуки авіанальотів, ракетних ударів, танкових залпів та нескінченної”, – йдеться в тексті.

На фоні вспливаючого надпису звучать звуки, людей, що ховаються від вибухів, та плач.

Автори стверджують, що усі елементи були взяті з документальних роликів українців, які стали свідками звірств солдатів та керівництва Російської Федерації.

Відмітимо, що з початку російсько-української війни музиканти почали активно створювати різноманітні композиції, щоб підтримати дух громадян України.

Зокрема, була створена відома нині пісня, присвячена Bayraktar, а також заспокійлива мелодія з промовами Олексія Арестовича, які поклали на біти.

Слава Україні! З нами Бог! За нами перемога!

You cannot copy content of this page