fbpx
Україна
“Танці ж поза політикою”: Катя Осадча, на прикладі Денисової та Тодоренко, нагадала українцям про щось дуже важливе, коли закінчиться війна!

“Танці ж поза політикою”: Катя Осадча, на прикладі Денисової та Тодоренко, нагадала українцям про щось дуже важливе, коли закінчиться війна!

Горе-танцівницю Тетяну Денисову прибрали зі списку суддів шоу “Танці.World of Dance” через її мовчанку щодо війни. Але Катя Осадча нагадала, що якби не повномасштабне вторгнення, Денисову таки показували б на екранах українського телебачення

Катя Осадча висловилась про танцівницю Тетяну Денисову. Зірка пережила напад Києва, але не мовила ні слова про війну в Україні.

Через байдужу позицію Тетяни Денисової організатори проєкту “Танці.World of Dance” вирішили перемонтувати випуски шоу так, щоб там не фігурувала ні сама Денисова, ні інші судді. Але Катя Осадча дорікнула СТБ за те, що вони взагалі запросили танцівницю на зйомки. Адже всі 8 років війни Денисова їздила по російських шоу.

“Шкода, що тільки зараз. Денисова за останні 8 років знялася чи не в усіх танцювальних російських шоу і майже жила в Росії. Якби не війна, вона б повернулася, сіла в журі і їздила з Росії в Україну на зйомки. Власне це була частина наративу, що нам насаджували, а всі радо на це йшли. Це ж танці, вони поза політикою?” – написала Катя Осадча.

“Кожному потрібно це добре запам’ятати. Аби після перемоги в медійному просторі раптом не спливли всі ці люди зі словами — “в мене навіть дитина Мир, я ж за нього””, – додала ведуча, натякнувши на Регіну Тодоренко.

Ніколи ми не маємо права забуті ці “вчинки”.

Слава Україні! Слава мужнім ЗСУ!

Фото з вільних джерел