fbpx

Таня з Італії зі своїм Лучіано приїхала, щоб владнати деякі справи, а 30 квітня в мами був день народження. Вона напередодні попросила її, щоб та приїхала до неї в місто. Мене ж розпирала пів дня цікавість. Я розуміла, що це буде якийсь оригінальний подарунок. І чуття мене не підвело. Тільки я тепер трохи ображена. Могла сестра і мені такий сюрприз організувати. Як не як, а дивно це в селі виглядає, коли мама красивіша за дочку

Таня з Італії зі своїм Лучіано приїхала, щоб владнати деякі справи, а 30 квітня в мами був день народження. Вона напередодні попросила її, щоб та приїхала до неї в місто. Мене ж розпирала пів дня цікавість. Я розуміла, що це буде якийсь оригінальний подарунок. І чуття мене не підвело. Тільки я тепер трохи ображена. Могла сестра і мені такий сюрприз організувати. Як не як, а дивно це в селі виглядає, коли мама красивіша за дочку.

Таня приїхала з Італії ненадовго. Відсвяткувати Великдень і владнати деякі свої справи.

В неї є своя квартира в області, тому відпочивши два дні від дороги, сестра приїхала до нас в село.

Я живу з батьками в одному будинку. З чоловіком розлучена, виховую одна сина. Артему вісім років, ходить в перший клас, я працюю поштаркою.

Рідна сестра Таня вже давно живе та працює в Італії. Там в неї є чоловік італієць. Дітей поки немає.

І ось на Великодні свята сестра зі своїм Лучіано приїхала нас провідати. З зятем сильно не наговоришся, мовний бар’єр, а ось з сестрою я вилила душу.

Та тут і казати нічого не потрібно, вона прекрасно знає, як важко нам в селі живеться, і без її фінансової допомоги я не знаю, як би ми впоралися.

30 квітня в нашої мами був день народження.

І ось Таня вирішила зробити якийсь подарунок, щоб запам’ятався.

Вона напередодні зателефонувала, щоб мама приїхала до неї в місто.

Мене розпирала цікавість. Я думала, може Таня повела маму на шопінг, чи якусь культурну програму. Але, як виявилось, все інакше.

Сестра записала себе і маму на перманентний макіяж: брови та міжвійку.

Мами не було пів дня, і коли вона зайшла в хату, я її ледь впізнала.

Це справді дуже гарно. Я також дуже про це мріяла і мрію, але все впирається в гроші.

І ось тепер виходить так, що мама красивіша за свою дочку.

Читайте також: Недавно Ярослав вийшов з душу, став перед дзеркалом і сказав до мене жартома, що це я щось з ним таке зробила, що він так стрімко почав лисіти. І тут я не стрималася. І скажу вам – вперше в житті! – Треба було менше своєю лисиною по чужих подушках тертися! Він глянув на мене таким поглядом, від якого пішли мурахи. Він серйозно всі ці роки думав, що я нічого не знала про його походеньки

Я трохи ображена на сестру. Могла і мені запропонувати і оплатити. Прекрасно ж знала, що сама я цього не зроблю…

А що б ви сказали з цього приводу?

Автор – Наталя У

Передрук заборонено!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page