fbpx
Україна
Тарологиня Олена Бюн по картах Таро розповіла, що насправді твориться в самій “серединці” кремля, та як на запропоновану капітуляцію у війні відреагувала верхівка: “Вже давно себе картають!”

Тарологиня Олена Бюн по картах Таро розповіла, що насправді твориться в самій “серединці” кремля, та як на запропоновану капітуляцію у війні відреагувала верхівка: “Вже давно себе картають!”

24 серпня Міністерство оборони України звернулося до країни-агресорки з пропозицією про капітуляцію. Відповідне звернення опублікували на твіттер-акаунті відомства. Таролог Олена Бюн запитала у карт, як на таку заяву відреагували у керівництві рф.

“Вони вважають, що це сильний “ляпас”по їхньому іміджу, тому намагатимуться протидіяти цьому, але не категорично. Будуть тягнути час. Карти чітко кажуть про те, що кремлю потрібно переглянути свої принципи, як би це тяжко їм не давалось.

Якби вони скористались цим шансом, який дає їм Україна, і прийняли капітуляцію, то моли б врятувати себе від багатьох проблем, врятувати росію. Це великий ляпас по самозакоханості росії, адже кремль звик тиснути на інших, на Україну, а не навпаки. В кремлі спостерігатиметься повний крах переконань та ідеалів путінського періоду, що приведе до падіння імперії. Карти вказують на повний кінець, кінець майбутнього”.

За словами Бюн, зараз кремль все обдумуватиме, їм потрібна пауза будь-якими способами, щоб відновити свої сили.

“Ті, хто всередині кремля, вже картають себе за цю безглузду “витівку”, за те, що ця війна була розв’язана в Україні. Йде однозначне усвідомлення програшу, але кремль хоче вчепитися за будь-яку соломинку з надією отримати хоч якусь вигоду для себе від цієї війни.

Сам кремль дуже боїться правди, яка стосується того, що насправді відбувається з їхньою армією в Україні. У них спостерігається повна деградація психологічного благополуччя.

Все, що пов’язано з Україною, викликає в кремля справжній псuхоз, особливо те, чому Україні всі допомагають, а їм — практично ніхто. Всюди у них простежується глухий кут, а на росію чекає кінець. Пропозиції України щодо капітуляції росія вперто ігнорує, адже боїться обурення народу.

Однак капітуляція — це шанс для кремля уникнути свого нищівного кінця, зменшити ті кардинальні зміни, на порозі яких він стоїть. Тут вже не до амбіцій та самозакоханості. Розплата за все — неминуча”.

Слава Богу!

Слава Україні!

Слава ЗСУ!

Фото – скріншот з відео

You cannot copy content of this page