fbpx
Breaking News
І чому я раніше не готувала рибний пудинг? Просто не підозрювала, яка це райська смакотища! А користі скільки! Після того, як знайшла цей вдалий рецепт, готую кілька разів на тиждень, чоловік і дітки аж тарілки вилизують!
«Веня не готовий, щоб у нього з’явився вітчим. Йому не подобаються жарти.” – Тіна Кароль розповіла, як син відреагував на чутки про роман з Даном Баланом. Хлопчик не в захваті.
Перша леді відвідала інклюзивну школу в Єрусалимі Ха-Двір ха-хадаш.
Сенцов назвав країну, на яку повинна рівнятися Україна в сьогоднішній ситуації: вони мають хребет і кулаки. 
Любу діагноз навіть не здивував. Можливо… вона навіть чекала його. Все, що з нею останнім часом відбувалося, той вихор, що ніс її… Щось мало стати «стоп-краном». В її хаос і намагалися проникнути спокійні стосунки, надійні. Але вона їх сама відкинула як нудні. І понеслася далі. І ось – пyxлинa.
Світ
Телеведуча поплатилася за легку сукню в прямому ефірі

Журналістка каналу Al Aan TV Ріфай вела репортаж.

Влада Саудівської Аравії проводять перевірку щодо телеведучої Ширін аль-Ріфай (Shireen al-Rifaie), що з’явилася в кадрі в “неналежному” вигляді.

Журналістка каналу Al Aan TV Ріфай вела репортаж про зняття заборони на водіння автомобілів жінками. Під час ефіру її абайя (традиційне довге арабське плаття) роздувалася на вітрі, з-під одягу була видна нога.

При цьому під Абай на жінці були штани і блузка. Спірний фрагмент ефіру опублікував у своєму Twitter-акаунті вашингтонський журналіст Заїд Бенджамін (Zaid Benjamin).

Читайте також: ВЧИТЕЛЬ З ІТАЛІЇ ПРОСЛАВИВСЯ НА УВЕСЬ СВІТ ЗАВДЯКИ ОСОБЛИВОМУ СПИСКУ ЗАВДАНЬ, ЯКИЙ ДАВ НА ЛІТО СВОЇМ УЧНЯМ

Її зовнішній вигляд викликав обурення консервативно налаштованих користувачів мережі. Свої коментарі вони супроводжували хештегом “oголена жінка-водій в Ер-Ріяді”.

Відомство, відповідальне в королівстві за функціонування ЗМІ, звинуватило Ріфай в порушенні правил роботи.

Сама журналістка свою провину заперечує. Повідомляється, що після початку розгляду вона покинула країну.

Джерело.

Related Post