fbpx
Україна
Тепер для нього все по-іншому: народний герой і волонтер Сергій Притула відверто розповів, за що він та його родина тепер живуть. Їхнє життя як і для мільйонів українців суттєво змінилося за останні місяці: “Я був одним із найбільш оплачуваних ведучих”

Тепер для нього все по-іншому: народний герой Сергій Притула відверто розповів, за що він та його родина тепер живуть.

Життя їхньої родини як і для мільйонів українців суттєво змінилося за останні місяці – з моменту повномасштабного російського вторгнення в Україну.

Про це український волонтер та ведучий Сергій Притула розповів в інтерв’ю, яке 12 липня вийшло на сайті проекту “Вікна”. Притула відверто поділився, як йому вдається забезпечувати себе та родину у нинішні непрості часи.

– Дуже багато років я був одним із найбільш оплачуваних телеведучих країни. Крім того, я мав власне комедійне шоу, і, м’яко кажучи, я досить економна людина, і подушки, яку я накопичив, мені, я сподіваюся, вистачить, – Розповів він.

Кілька разів на рік мені приходять чималі дивіденди, які дозволяють утримувати себе, свою сім’ю, мамі допомагати і на волонтерство донатити, – додав він. – Минулого року частину сімейного бюджету інвестував у цінні папери.

Як говорить Притула, гроші, які надходять до його благодійного фонду, спрямовуються на закупівлю необхідного обладнання для українських захисників. Волонтер наголосив, що єдині, хто отримує зарплату у фонді, – це його директор Ганна Гвоздяр та бухгалтер.

– А якщо мені потрібно перекрити якісь питання щодо операційної системи або фінансово якось підтримати людей, що залишилися з нами, то для цього є така штука, як “комунікація з бізнесом”. Є низка бізнес-структур, які нам люб’язно допомагають у цьому , – зізнався Сергій Притула.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.