fbpx
Шоу-бізнес
Тепер вона Джон. Дочка Джолі і Пітта Шайло офіційно стала Джоном.

Старша біологічна дочка 44-річної Анджеліни Джолі і 55-річного Бреда Пітта на ім’я Шайло, яка давно вже ніяково почуває себе в жіночому тілі і твердо вирішила дати бій своїй жіночої природі, стала ще на один крок ближче до заповітної мети.

Незважаючи на те, що 13-річна дівчинка давно відмовилася від дівчачих нарядів і, за чутками, сидить останні пару років на гормональних препаратах з метою зміни статі, її заповітна мрія поки що недосяжна навіть теоретично: для хірургічного втручання потрібно досягти 16-річчя.

Проте, ще один «трансгендерний крок» підлітком зроблений.

Так, Шайло зуміла офіційно перейменувати себе в Джона – так тепер її ім’я вказується в документах. Важливо, що зміна імені сталася з дозволу Джолі і Пітта.

Читайте також: ДУЖЕ КОРИСНО ДОДАВАТИ В ЧАЙ, КАВУ, УЗВАР, ПРОСТО ГРИЗТИ. ОСОБЛИВО АКТУАЛЬНИЙ ЦЕЙ СМАКОЛИК ЗАРАЗ, У ХОЛОДИ. ПРИГОТУВАТИ ВЛАСНОРУЧ ЦУКРОВІ ІМБИРНІ ПЛАСТІВЦІ ЗОВСІМ НЕ ВАЖКО! САМА ГОТУЮ ВСЮ ОСІНЬ-ЗИМУ – І ХВОРІЄМО НАБАГАТО РІДШЕ!

Раніше в інтерв’ю Vanity Fair Джолі заявляла, що ніколи не буде матір’ю, яка ламає свою дитину, змушує її бути тим, ким вона не є.

Завдяки такій «прогресивній» точці зору Шайло вже другий рік проходить курс гормональної терапії в одній з приватних клінік Санта-Моніки, щоб блокувати процеси жіночого дозрівання.

Джерело: 

facebook