fbpx
Світ
Терпіння на межі: в світі виникають масові протести проти карантину. Обмеження більше не указ. Ваша думка?..

Терпець урвався: люди масово виходять на протести, карантин більше не указ.

Через жорсткы обмеження, пов’язаны із захворюванням, громадяни багатьох країн змушені терпіти величезні збитки, втрачати доходи і виживати в умовах самоізоляції.

У зв’язку з цим в різних куточках світу почали виникати осередки протестів, організованих людьми, які виступають за послаблення карантинних заходів. Про це пише Страна.UA.

Громадяни багатьох країн вже більше місяця живуть в обмеженнях, введених місцевою владою, які спровокували зниження доходів, безробіття і загальну кризу. При цьому ситуація в світі починає сильно розпалюватися, оскільки люди втрачають терпіння і починають масово організовувати мітинги.

Люди виступають за зняття обмежень, при цьому учасники акцій протесту, які вже зафіксовані в Вашингтоні і столиці Бразилії, а також на околицях Парижа, нехтують базовими засобами індивідуального захисту і не дотримуються безпечної дистанції.

У Парижі невдоволення мас переросло в зіткнення людей зы співробітниками поліції. Ситуація загострилася до краю і тепер парижани вимагають зняття обмежень в пересуванні, спалюючи фаєри і провокуючи поліцейських.

У Вашингтоні люди вийшли на протести, мотивуючись своєю незгодою з інформацією, яку поширюють губернатори щодо кількості тестів.

У Бразилії народ протестує проти парламенту разом зі своїм лідером Жаір Болсонару. Він є противником карантину і стверджує, що це сезонний грип, хоча сам під час промови переривався на кашель і не міг говорити.

Всі учасники протесту відмовляються носити маски та дотримуватися дистанції.

Фото ілюстративне – Известия.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

facebook