fbpx

“Точно не така, яку ми хотіли колись”: Зеленський розповів, якою стане Україна після перемоги у війні з “сусідом”

“Точно не така, яку ми хотіли колись”: Зеленський розповів, якою стане Україна після перемоги у війні з “сусідом”

Питання безпеки в Україні найближчі десятки років буде головним.

Президент України Володимир Зеленський розповів, якою бачить Україну після перемоги у війні з Росією. За його словами, у наші державі на першому місці стоятиме безпека.

Про це він сказав 5 квітня під час інтерв’ю українським ЗМІ.

“Яка буде Україна? Точно не така, яку ми хотіли з самого початку. Це не можливо. Абсолютно ліберальна, європейська — вона такою не буде, наша Україна. Вона точно буде, як міцність кожної хати, кожної домівки, кожної людини. Я думаю, що всі наші люди стануть нашою великою армією”, — зазначив Зеленський.

За його словами, питання безпеки в Україні найближчі десятки років буде головним. Президент припустив, що військові ймовірно стоятимуть навіть на входах до шкіл, кінотеатрів та супермаркетів.

“Ми не можемо говорити про “Швейцарію майбутнього”. Напевно, такою наша держава зможе бути через який дуже довгий час. Але те що ми станемо точно “великим Ізраїлем” — своїм, зі своїм обличчям… Я впевнений, що питання безпеки найближчі 10 років у нас буде питанням номер один”, — наголосив президент.

Зеленський підкреслив, що Україна майбутнього буде цілком демократичною, бо авторитаризм в нашій країні неможливий.

“Держава буде такою, якою її зробила Російська Федерація. Абсолютно демократичною. Авторитарна держава – неможлива в Україні. Авторитарна держава програла б Росії. Тому що люди знали, за що вони боролись. Вони виходили і боролись не за “портрет”, вони боролися за свою домівку, вулицю, дитину. Таке може бути лише у вільній, демократичній державі”, — сказав Зеленський.

Фото ілюстративне

You cannot copy content of this page