fbpx
життєві історії
Того дня мені зателефонувала Ірина і просила допомоги. Сказала, що більше так не може жити з чоловіком, і хоче з ним розійтись. Це був важкий шлях розлучення, та в ці моменти я була поряд із сестрою, допомагала і підтримувала її. А вже через два місяці Ірина знову зійшлася зі свої колишнім. І що б ви розуміли, у всіх своїх “бідах” вона звинуватила мене. Тепер я для них ворог номер один

Між моєю сестрою різниця в три роки. Першою стала на рушничок щастя Ірина, пам’ятаю той момент, як бабця сильно переживала з цього приводу. Я ще на той час навіть і хлопця не мала, а Ірина прозустрічалась зі своїм Романом більше ніж пів року.

Невдовзі у Ірини народилась донечка, мені вже на той час було двадцять два роки. Попри всі переживання моїх рідних, я спокійно до цього відносилась, адже якщо і хотіла створити сім’ю, то тільки з коханою людиною, з якою мені б комфортно було жити решту мого життя.

Ірина дуже гордилась тим, що вона вже молода мама, постійно підсміювалась до мене, що мене заміж не кличуть. З сестрою в нас завжди були такі відносини.

Вже з самого малечку Ірина перетягувала всю увагу на себе, хотіла бути кращою і лідером серед нас. Щось у неї таке було від тата.

І ось цей день настав – я зустріла свого майбутнього чоловіка. Ми прозустрічались майже рік, пізнали краще один одного.

Невдовзі і відгуляли наше весілля. Ірина на той час вже очікувала на другу дитинку, важко їй було всі дев’ять місяців, тому на весіллі у мене не була присутня.

Звати мого чоловіка Ігор, живемо ми з ним гарне і спокійне життя. Ми настільки підходимо, що постійно доповнюємо один одного. Жити ми пішли окремо.

Ірина залишилась жити з батьками. Від мами я дізнавалась, що чоловік сестри любить частенько до чарки заглянути, а відтак між ними постійні “бурі”, ще й з блискавками.

Одного дня мені зателефонувала Ірина і просила в мене допомоги. Сказала, що більше так не може жити з чоловіком, і хоче з ним розійтись.

Це був важкий шлях розлучення, та в ці моменти я була поряд із сестрою, допомагала і підтримувала її. А вже через два місяці Ірина знову зійшлася зі свої колишнім. У всьому що між ними відбулося, весь час звинувачувала мене, що то я була причиною їхнього розлучення.

Читайте також: Мені вже 55 років, вінничанка, і тепер я змушена жити з дочкою, її чоловіком та їхніми двома дітьми у двокімнатній досить затісній квартирі. Я сплю у ванній, бо іншого варіанта немає. І я навіть приблизно не бачу якогось шляху, як цю ситуацію можна виправити. Я навіть не розуміла, як мені тоді пощастило. Двійня. Я була дуже щаслива, тому, не роздумуючи, переписала свою квартиру на дочку

Так важко, коли рідна людина постійно шукає в тобі причину усіх своїх невдач. Не знаю, правда, як можу цьому заподіяти? Та знаю тепер напевне, як сестра попросить про допомогу, то я знову підпаду під її вплив, адже інакше я не зможу…

Автор – Успішна Емма

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Передрук заборонено!

You cannot copy content of this page