fbpx
Суспільство
Топ-5 речей, які потрібно зробити зранку: щоб ваш день був енергійним і позитивним

Любите ви зранку прокидатись чи ні, знайте, що декілька годин перед роботою можуть бути ключем до успішного і здорового стилю життя.

Багато відомих людей, серед яких генеральні директори великих компаній, керівники держав, а також інші впливові люди, дотримуються саме такої думки.

Ранок – це найважливіший час доби. Але якщо ви не “жайворонок”, то навряд чи вам подобаються пробудження на світанку, особливо взимку, коли сонце встає дуже пізно, пише 24 канал.

Проте, якщо дотримуватись певних ранкових ритуалів свій ранок можна зробити кращим та приємнішим.

  • Випийте склянку води

Фахівці вважають, що вода запускає в організмі метаболічні процеси. І хоча не всі дієтологи згодні з цим твердженням, більшість погодиться з тим, що стакан звичайної води зможе швидко підбадьорити після сну, можливо, навіть краще чашки кави.

  • Не заглядайте в соцмережі

Найчастіше, вимикаючи будильник, ми вже по інерції відкриваємо Instagram чи Fаcebook. Але через те, що мозок ще спить, перегляд стрічки перетворюється в механічне і бездумне заняття. Краще витратьте ці 10-15 хвилин на те, щоб просто повалятися в ліжку або зробити що-небудь корисне – наприклад, зарядку.

Читайте також: 11 ОЗНАК ТОГО, ЩО ДРУЖБУ ПОРА ЗАКІНЧУВАТИ

  • Зробіть зарядку

Не потрібно катувати себе складним тренуванням від зіркового тренера. Спробуйте виконати кілька нескладних вправ та зробіть розтяжку. Навіть після 5 хвилин таких вправ ви відчуєте прилив енергії та бадьорості.

  • Послухайте улюблену музику

Слухайте музику поки снідаєте, робите зарядку або приймаєте душ. Так ви точно піднімете собі настрій! Тільки не ставте улюблений трек на будильник – це безумовно не найкраща ідея.

  • Поснідайте

Найкраще продумати свій сніданок з вечора і по можливості зробити заготовки. Обирайте прості рецепти, які не будуть вимагати до себе багато уваги та часу. Сніданок – це важливий прийом їжі, який впливає на ваше здоров’я та фігуру.