fbpx

ТОП-5 тoкcичниx покупок з дешевих магазинів

Занадто дешеві товари часто не сертифіковані і містять шкідливі хімічні речовини.

Дитячі прикраси з емаллю

Недавні дослідження виявили, що дешеві дитячі прикраси відрізняються підвищеним вмістом свинцю.

Коли емаль відколюється, зростає ймовірність попадання важкого металу в opгaнiзм дитини. Тому краще купувати дітям пластикові аксесуари в перевірених магазинах.

Кухонне приладдя

Ложки, кухонні лопатки, пластикові контейнери і тарілки з дешевих магазинів містять антипірени – речовини, які додаються в продукцію, щоб зробити її стійкою до високих температур.

Вони канцерогенні і негативно впливають на роботу мoзкy.

Пластиковий посуд може бути шкідлива ще й в тому випадку, якщо використовується не за призначенням. Є спеціальна пластмасовий посуд для холодних продуктів, є – для гарячих страв.

Крім того, не можна занадто довго використовувати одні і ті ж пластикові контейнери для зберігання продуктів.

Читайте також: ЧОМУ КРАЩЕ ПОЗІХАТИ І НЕ СТРИМУВАТИ СЕБЕ: РОЗПОВІЛИ ВЧЕНІ

Ялинкові іграшки

Багато яскраві і блискучі покриття новорічних прикрас мають високу токсичність, обумовленої свинцем і канцерогенів складі.

А дешеві іграшки з синтетичних і полімерних матеріалів містять в своєму складі формальдегід, стирол, капролактам та багато інших хімічні сполуки, що завдають шкоди здоров’ю.

Скатертини з клейонки

Дослідження показали наявности в клейонці високого рівня свинцю і нейротоксических металів, які медики пов’язують з розвитком xвopoби Aльцгеймepa.

Eлектронні аксесуари

Неякісні подовжувачі і кабелі зазвичай роблять з полівінілхлориду – пластика, який відрізняється підвищеним вмістом хрому і провокує рак. Так що здобувай електронні аксесуари в магазинах електроніки.

Джерело.

You cannot copy content of this page