fbpx

Торік я попереджав лідерів НАТО: якщо проти РФ не буде жорстких превентивних санкцій – вона піде війною. І я мав рацію. Росія піде війною на НАТО, – Зеленський звернувся до лідерів альянсу, проілюстрував

Президент України Володимир Зеленський знову звернувся до західних партнерів, з вимогою закрити небо.

Про це президент України написав у Facebook, додавши фото руйнувань нашої країни.

“Торік я попереджав лідерів НАТО: якщо проти РФ не буде жорстких превентивних санкцій – вона піде війною. І я мав рацію. Повторю ще раз: якщо ви не закриєте наше небо, то російські ракети впадуть і на вашу територію, на територію НАТО. Це лише питання часу”, – написав Володимир Зеленський.

За словами лідера сусідньої країни, яка приймає наших біженців, НАТО може втрутитися у війну, якщо Росія застосує хімічну зброю проти українців. Путін може використати будь-яку зброю прямо зараз, заявив президент Польщі Анджей Дуда в інтерв’ю ВВС.

“Такого масштабу світ не бачив із часів Другої світової війни. Чи може Путін використовувати хімічну зброю? Я думаю, що Путін може використовувати будь-що прямо зараз. Він знаходиться в складній ситуації. Політично він уже програв війну. У військовому плані він її не виграє”, – заявив Дуда.

 

Слава Україні і ЗСУ!

За нами – правда і перемога!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джелел, сторінка президента у Фейсбук.

You cannot copy content of this page