fbpx

Три основні причини, чому дитина відмовляється від їжі

Батьки часто турбуються, коли їх чадо не хоче їсти. Можливо, малюк просто не голодний, але якщо вам здається, що ситуація набагато серйозніша, потрібно терміново вжити заходів.

Анорексія – синдром, який полягає в повній відсутності апетиту при об’єктивній потребі opгaнiзму в харчуванні.

Читайте також: ТОП- 8 ПРОДУКТІВ, ЯКІ ЗДАТНІ ЗІПСУВАТИ НАСТРІЙ

Однак лікарі стверджують, що немає сенсу бити тривогу відразу: необхідно провести медогляд і переконатися, що причина відмови від їжі не криється в інших патологіях і хворобах зовсім іншого характеру.

Говорячи безпосередньо про анорексію, виділяють три основних психологічних чинника:

Батьки. З самого раннього дитинства вони повинні прищеплювати своїй чадо правильні моральні цінності. Наприклад, що кожна людина прекрасний по-своєму.

Навчіть малюка любити себе таким, яким він є. В іншому випадку дитина може стати невпевненим і всіляко намагатиметься “поліпшити” свій зовнішній вигляд.

ЗМІ. На обкладинках глянцевих журналів і з екранів телевізорів на малюка дивляться знатні пані та красиві чоловіки, якими на підсвідомому рівні хоче стати і ваше чадо. Особливо це впливає на дівчаток дошкільного віку.

Стан психіки дитини. У практиці досить часто бували випадки, коли анорексія була не основним захворюванням, а лише побічним ефектом шизофренії і неврозів.

Якщо ваша дитина відмовляється від їжі, знайдіть способи вирішити цю проблему. Перетворіть кожен прийом їжі в щось приємне, підходите креативно до готування, але не перетворюйте цей процес в каторгу: на милування нема силування.

Коли малюк їсть, не відволікайте його, не читайте йому і вимкніть телевізор, інакше відчуття голоду і ситості блокується і не потрапляє в мозковий центр.

Джерело.

You cannot copy content of this page