fbpx
Україна
“Це буде хвилеподібно”: українська екстрасенс Людмила Хомутовська повідомила українцям, чого чекати на фронті вже цієї осені

“Це буде хвилеподібно”: українська екстрасенс Людмила Хомутовська повідомила українцям, чого чекати на фронті вже цієї осені.

Ми повинні бути до цього готові!

На Україну цієї осені чекають великі бої на фронті – ескалація буде несподіваною. Не припиниться й інформаційна війна, яку веде Кремль проти України, Європи та США.

Таке висловилася в інтерв’ю екстрасенс Людмила Хомутовська. За її баченням, Збройні сили України зможуть здобути важливі перемоги, але ситуація буде нестабільною.

“Потрібно розуміти, що все це буде хвилеподібно – десь ми будемо на висоті, десь нам буде важко. До цього потрібно бути готовим, спокійно на це реагувати”, – уточнила вона.

Також екстрасенс додала, що “сусіди” не припинять провокацій, але підірвати Запорізьку АЕС вони побояться. Є великі шанси, що станцію буде деокуповано вже до кінця 2022 року.

“Там можуть бути дві ситуації: або ЗСУ підійдуть дуже близько до ЗАЕС, буде перевага нашої країни, чи укладуть домовленості на рівні країн. Тобто не безпосередньо Зеленський і Путін спілкуватимуться. До вирішення цього питання підключатимуться треті особи”, – зазначила вона.

Кожен українець повинен стояти на своєму фронті! Тільки разом ми наблизимо Перемогу!

Слава Богу!

Слава Україні!

Слава ЗСУ!

Фото спеціально для ibilingua