fbpx

“Це був великий бій”: реакція світу боксу після бuтвu Усик – Гассієв

Олександр Усик 12 липня в Москві переміг росіянина Мурата Гассієва за очками з великою перевагою і став абсолютним чемпіоном світу, а також завоював Кубок Мохаммеда Алі.

Один суддя віддав українському боксери всі раунди, два інших порахували, що Гассієв зміг виграти один раунд.

Зірки зі світу боксу поділилися своєю думкою про поєдинок Усик – Гасієв.

Президент IBF Деріл Піплс:

“Це був великий бій, я щасливий, що відвідав Москву і на власні очі побачив його. Усик боксував чудово, він був об’єктивно сильніше Гассіева, що і показали суддівські записки. Усик провів чудову роботу”, – сказав Піплс.

Микола Валуєв, екс-чемпіон в суперважкій вазі:

“Усик був об’єктивно сильніше. Практично всі раунди були за ним. Він не дав Мурату реалізувати свої сильні сторони. Це найголовніший висновок”, – сказав Валуєв.

Тимчасовий чемпіон WBC в напівважкій вазі українець Олександр Гвоздик:

“Складно побачити вади, коли робота виконана чудово. Олександр все довів в цьому турнірі. Мурат один раз зачепив Олександр в перших раундах, власне, це і був один локальний мініуспіх.

Таке могло повторитися, але Саша вчасно зібрався і не залишив ніяких шансів. Щодо переходу в важку вагу Саша грамотно прийме рішення сам. в “Крузер” Саша вже все довів “, – сказав Гвоздик.

Читайте також: УСИК ПОВІДОМИВ ПРО ГРАНДІОЗНІ ПЛАНИ

Президент Всесвітньої боксерської ради (WBC) Маурісіо Сулейман:

“Ця подія мала всі, щоб стати історичним. Я дуже пишаюся тим, що WBC підтримував цей турнір з самого початку. Суботній бій був особливим ще через те, що дружина великого Мохаммеда Алі Лонні Алі вручала цей красивий трофей.

На жаль, я не зміг подивитися бій в Мексиці, але отримав відгуки та коментарі про те, що бій вийшов відмінним. Я пишаюся обома боксерами”, – сказав Сулейман.

Тренер боксу Олександр Зімін:

“Усик працював на ногах дуже чутливо, не давав себе бити акцентовано, він розривав дистанцію вдало, в контратаці працював, окуляри набирав.

У Гассіева не було повторів, не було нашарування атак. Адже треба як: перша атака не дісталося, але треба підійти ногами і дістати. У кінцівці він махав, але все мимо”, – сказав Зімін.

Російський промоутер Андрій Рябінскій:

“Я вболівав за Мурата. Але багато в Росії вболівали за Усика. Усик – хороший хлопець з позитивною енергетикою, дуже коректний. Мурат в цьому бою чомусь особливо нічого не показав. Може бути, як-то психологічно був не готовий.

Можливо , Усик настільки хороший, що не дав себе проявити. Складне питання. Але Усик домінував. І все по класиці – або Гассиев нокаутом, або Усик за очками”, – сказав Рябінскій.

Екс-чемпіон WBC в першій важкій вазі Григорій Дрозд:

“Мурат неправильно готовий був до цього поєдинку. Усик був чудово готовий і не дав супернику жодного шансу. Можна сказати, що домашня робота Мурата була дуже слабенька.

Очевидно було, що Усик робитиме багатосерійні удари, я не розумію, чому Мурат до цього не був готовий. Усик настільки правильно вибудовував дистанцію, що Мурат навіть не міг просто підійти. Не було агресії з боку Мурата, а потрібна була бійка”, – сказав Дрозд.

Російський футбольний тренер, а тепер депутат Валерій Газзаєв:

“Політичного аспекту не було. Спортсмени і до, і під час, і після бою максимально коректно і з повагою ставилися один до одного. Яка тут може бути політика? Не треба її заважати зі спортом. Краса – в змагальному дусі!”, – сказав Газзаєв .

Промоутер боксу Володимир Хрюнов:

“Перемога Усика сумнівів не викликає, він дійсно заслужено взяв верх. Це великий день для Москви. Усик і його тренер показали, що бокс – це мистецтво.

Блискучий план на бій і блискуча його реалізація! Переповнені трибуни “Олімпійського”- підтвердження того, що це потрібно було робити”, – сказав Хрюнов.

Джерело.

You cannot copy content of this page