fbpx
Україна
“Це і буде ця таємниця!”: відома українська астроекспертка Звягіна, дала чітку відповідь на найзатребуваніше питання українців щодо війни

“Це і буде ця таємниця!”: відома українська астроекспертка Звягіна, дала чітку відповідь на найзатребуваніше питання українців щодо війни.

Візіонерка Ірина Звягіна поділилася з українцями цікавим баченням щодо війни в Україні.

За її прогнозом, бойові дії затягнуться до літа наступного року.

“Виняткова особливість соляра — Сонце в градусі асцендента. Такого соляра з дня оголошення Незалежності у нас ще не було. Сонце на Сході це Рішення Долі, нова точка відліку у становленні державності.

Поки що рано говорити, чи отримаємо ми в результаті закінчення військових нову карту України, але те, що працює час 17−59 у гороскопі Незалежності, який тестують астрологи, отримує очевидне підтвердження: головне питання — чи дає цей соляр надію на швидке припинення війни — ні, не дає. Принаймні до кінця року”, — пише Звягіна.

Астроекспертка також наголосила про зростання військової активності в Україні.

“Це не очікування, не оборона, але активні дії. Так, схоже на контрнаступ… Повернення вже захоплених ворогом територій може затягнутися”, — вважає експертка.

За баченням прогнозистки, періоди загострення будуть у першій половині листопада, другій половині грудня — на початку січня, на початку лютого.

У ці два роки народ України буде особливо активно мотивованим на перемогу.

Крім того, як додала візіонерка, набиратиме обертів військова допомога Україні.

“Частина допомоги буде таємницею і навіть важко підібрати термін, який випереджає час? Щось незвичайне, можливо відпрацьоване, тестоване у цих умовах війни. Значить, не тільки війна ресурсів, а й війна технологій”, — вважає вона.

Фото – скріншот з відео