fbpx
Україна
“Це ім’я – Україна”: Настя Каменських виконала зворушливу пісню про Батьківщину (відео)

“Це ім’я – Україна”: Настя Каменських виконала зворушливу пісню про Батьківщину.

Настя Каменських докладає всіх зусиль, щоб привернути увагу світу до війни в Україні. Нещодавно співачка з важливою промовою виступила на Latin American Music Awards, а тепер випустила англомовну пісню You crying.

Композиція про Україну вийшла на YouTube-каналі NK 13 травня. Вона супроводжується чорно-білими кадрами українців. Настя впевнена, що незважаючи на все, що зазнає зараз наша країна, вона обов’язково вистоїть.

“У свободи тепер інше ім’я, і це ім’я – Україна. Важко передати словами весь тягар, який щодня відчуває кожен українець з 24 лютого. Але я знаю точно, наша Батьківщина вистоїть. Вона плаче, але не здається”, – сказано в описі до ролика.

У своєму Instagram Каменських висловила підтримку кожному українцю, а також зауважила, що подвиг нашого народу бачить уся планета.

“Нам важливо аби вiйна в Україні, не перетворилася у тишу. Адже, тільки-но все це стане чимось “звичним” і породить мовчання, стануть чутні розбuті сеpця мільйонів мирних жителів. Добро завжди перемагає. А добрих сердець значно більше за ту кількість “зла”, які чинять зло на наших землях, – написала співачка. – Тому я твердо вірю, що нація, яка стоїть на стороні правди, добра і світла, – обов’язково переможе. А ім’я цій нації – Україна!”.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений NK | Nastia Kamenskykh (@kamenskux)

Фото – скріншот з відео