fbpx

“Це найбільший генoцид в Європі від часів Голокосту”: неподалік Маріуполя виявили ще одне дуже велике братське поховання

“Це найбільший генoцид в Європі від часів Голокосту”: неподалік Маріуполя виявили ще одне дуже велике братське поховання

На околиці Маріуполя, у селищі Виноградне, виявили ще одне братське поховання, в якому може бути захоронено щонайменше тисячу мирних містян, яким росіяни забрали життя.

Про це свідчать супутникові знімки Planet. На світлинах від 20 квітня розмір масового поховання становить 45 на 25 метрів. Сам населений пункт, який перебуває в окупації, розташований у 5-6 кілометрах від Маріуполя, а братську могилу в ньому викопали поруч з кладовищем.

Про це повідомляє Маріупольська міська рада.

Мер міста Вадим Бойченко закликав світ про порятунок маріупольців, які ще залишилися в блокадному місті. За його словами, у Маріуполі – катастрофічна нестача питної води, продовольства та ліків. Він просить негайно евакуювати маріупольців.

“Таких поховань ми будемо бачити все більше. На жаль. Їх територія буде розширюватися. Тому що рахунок йде на десятки тисяч. Це найбільший генoцид в Європі від часів Голокосту. Ще не менше 15 тисяч маріупольців похилого віку та з важкими недугами можуть не витримати цього. Адже в заблокованому місті катастрофічна нестача питної води, продовольства та ліків. Окупантам байдуже на маріупольців. Тому ми молимо світ про порятунок наших людей. Місто треба врешті-решт евакуювати. Негайно”, – наголосив мер міста.

Фото ілюстративне

You cannot copy content of this page